SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Eglo (49457) Lustr STOCKBURY 2xE27/60W/230V |
skladem
|
2 760 Kč | |
| 2 |
|
Emos ZD2242 LED panel 225×225, vestavný stříbrný, 18W neutrální bílá |
ihned k expedici
|
506 Kč | |
| 3 |
|
Eglo 11659 CONNECT E27 13W RGB 11659 |
ihned k expedici
|
340 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní zápustné svítidlo
Avide (9571125) d12cm, 6W, 4000K, 420lm
Poslední kus
ihned k expedici
138 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED pracovní reflektor
Konnoc S-207 5W LED pracovní reflektor ZOOM
ihned k expedici
137 Kč
| Typ: | LED reflektor |
Vánoční osvětlení
Emos ZY2078 LED vánoční stromek dřevěný, 23cm, 2x AAA, teplá bílá, čas.
ihned k expedici
131 Kč
Vánoční osvětlení
Emos ZY2079 LED vánoční hvězda dřevěná, 2x AAA, teplá bílá, časovač
ihned k expedici
131 Kč
LED žárovka
Emos ZQ6D11 Classic Mini Globe / E27 / 2,5 W (32 W) / 350 lm / teplá bílá
skladem
130 Kč
LED zářivka
Avide (9571723) LED trubice 24W, 150cm, 2880lm, 4000K
skladem
130 Kč
| Příkon/výkon: | 24 W |
| Světelný tok: | 2880 lm |
| Barevná teplota: | 4000 K |
LED žárovka
Rabalux 1616 A60 E27 7W LED světelný zdroj
skladem
130 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Svítilna na čtení
Emos P3400 LED svítilna na čtení, 10 lm, 1× AAA
Poslední kus
ihned k expedici
129 Kč
| Typ: | LED svítilna |
LED žárovka
Rabalux 79148 G95 E27 7W, 870lm, 4000K LED filament světelný zdroj
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Rabalux 79147 G95 E27 7W, 806lm, 2700K filament
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Rabalux 79175 zdroj SMD LED G9, 9W, 1120lm, 3000K
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
LED žárovka
Rabalux 79176 zdroj SMD LED G9, 9W, 1120lm, 4000K
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Čelovka
Extol Light (43102) čelovka 1W + 2LED, ABS
skladem
129 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá, červená |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
LED žárovka
Emos LED žárovka Classic JC A++ 4,5W G9 neutrální bílá
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 4.6 W |
LED žárovka
Emos ZF5158 Filament A60 A CLASS/ E27 / 5 W (75 W) / 1 060 lm / neutrální bílá
skladem
129 Kč
Stropní svítidlo
Rabalux 5590 Lois LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
128 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Kanlux (23520) IMBER LED 1W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
127 Kč
| Max. příkon zdroje: | 1 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
