SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos P3532 3W COB LED |
ihned k expedici
|
129 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (49385) Stolní lampa CHESTER 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
960 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 5568 Bodové svítidlo MYLIVING STRETCH 1xGU10/10W/230V |
ihned k expedici
|
146 Kč |
Celkem 1753 produktů
Napájecí kabel ke světlu
Ledko 00408
Poslední kus
ihned k expedici
150 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED reflektor
Emos ZS2211 LED reflektor HOBBY SLIM, 10W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
149 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
Vánoční dekorace
Retlux RXL 61 modrá
Poslední kus
ihned k expedici
149 Kč
| Typ: | Dekorace |
| Sezóna: | Vánoce |
Stropní podhledové světlo
Philips (8718696173688) MESON 17W 1600lm 3000K svítidlo podhledové LED
Poslední kus
ihned k expedici
149 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
LED žárovka
ETA EKO LEDka klasik 18W, E27, teplá bílá
skladem
149 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 5568 Bodové svítidlo MYLIVING STRETCH 1xGU10/10W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
146 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71210 SHAUN 2 LED 7W, 650lm, 3000K, d120mm, černá
skladem
145 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED žárovka
Rabalux 1636 A60 E27 7W LED světelný zdroj
skladem
144 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71202 SHAUN2 15W, 1570lm, 4000K, 165x165mm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
144 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Avide (9571000) panel přisaz. 6W pr.12cm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
144 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5572 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
142 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Rabalux 79161 G95 E27 12W, 2000lm, 4000K LED filament světelný zdroj
skladem
140 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 12 W |
Stropní svítidlo
Rabalux 5103 Stropní svítidlo UFO E27/60W/230V
ihned k expedici
139 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5101 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V
ihned k expedici
139 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
