SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43243) 3200lm, se stojanem |
skladem
|
899 Kč | |
| 2 |
|
Philips LED Kerze E14 3W 25W Teplá bílá 250 lm čirá |
skladem
|
68 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 2285 ROB bílá LED 32W IP 20 4000K 2100lm |
ihned k expedici
|
459 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní svítidlo
Rabalux 3936 Lucas, Mennyezety, LED 12W
Poslední kus
ihned k expedici
169 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Kanlux (22116) MORTA B CT-DSO50 B podhledové bodové svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
167 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Emos ZF2D63 Filament G125 / E27 / 11 W (100 W) / 1521 lm / neutrální bílá
skladem
166 Kč
Vánoční dekorace
Autronic Srdce kovové plné, závěsné, barva měděná (UM0868-S COP)
skladem CEN
165 Kč
Podhledové svítidlo
Eglo 96053 LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
164 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED pásek
KM 21214201 Led pásek 14,4W-M RGB+CW IP20
Poslední kus
ihned k expedici
162 Kč
| Energetická třída: | G |
| Délka: | 15 m |
LED žárovka
Nipeko (9570156) LED globe mléíč. 10W, E27 4000K
skladem
162 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 10 W |
Podlinkové svítidlo
Rabalux 2313 LED podlinkové svítidlo JOHNNY LED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
160 Kč
Lustr
Rabalux 1413 Závěsné svítidlo ROXY E27/40W žlutá
Poslední kus
ihned k expedici
159 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5577 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
158 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5407 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
153 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Spojovací vánoční řetěz
Emos D1AC03 Standard LED spojovací vánoční řetěz, 10 m, venkovní i vnitřní, studená bílá
ihned k expedici
153 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 10 m |
Podhledové svítidlo
Eglo 94519 LED podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
152 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Vestavné svítidlo
Avide (9571205) panel vestav.12x12 6W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
152 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Kabel s objímkou
Ledko 00410
Poslední kus
ihned k expedici
150 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ dětský |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
