SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Ecolite Bond L077-MO, modrá |
ihned k expedici
|
216 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (94593) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
4 168 Kč | |
| 3 |
|
Eglo (96982) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 280mm bílá |
ihned k expedici
|
1 692 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní svítidlo
Rabalux 5588 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
181 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Avide (9571060) panel přisaz. 6W 12x12 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
180 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Náhradní světlo do čepice
Extol Light (43191A) světlo do čepice, náhradní, nabíjecí, USB
ihned k expedici
179 Kč
| Typ: | Náhradní světlo do čepice |
Čelovka
Extol Premium (8862100) 8 + 2 LED diod, dosvit 15m
skladem
178 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Stropní podhledové světlo
Philips (8718696173695) MESON 17W 1700lm 4000K svítidlo podhledové SQ LED
Poslední kus
ihned k expedici
178 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Svítilna na kolo
Emos P3920 SET 1+3x LED, na 3+2x AAA, přední+zadní
Poslední kus
ihned k expedici
177 Kč
| Typ: | Svítilna |
Stolní lampa
Esto (20521) WANDA TL 15,5x28,5 BWN Matt
Poslední kus
ihned k expedici
177 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Emos ZF5141 Filament A60 5,9W, 806 lm E 27
skladem
177 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5.9 W |
Stropní svítidlo
Avide (9571065) panel přisaz.6W 12x12cm 4000K 420lm bílá
Poslední kus
ihned k expedici
173 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED kempingová svítilna
Nedes FCL01 2x bílá 1W + 1x červená
ihned k expedici
172 Kč
| Typ: | LED svítilna |
Stropní svítidlo
Rabalux 5569 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
171 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5584 Lois LED 3W 170 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
170 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 3002 Nástěnné svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V
skladem
169 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Vánoční osvětlení
Emos ZY2074 vánoční osvětlení 10Led XMAS PAP Angel 2AA T WW
Poslední kus
ihned k expedici
169 Kč
Stropní svítidlo
Rabalux 5570 Lois stropní svítidlo LED 12W 800 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
169 Kč
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
