SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZL4206 LED CLA 3x DIMM žárovka E27 11,5W A60 WW teplá bílá |
skladem
|
89 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 99265 LED Koupelnové stropní svítidlo FUEVA 5 LED/20W/230V IP44 |
skladem
|
959 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570667) bodovka GU10 bílá |
skladem
|
50 Kč |
Celkem 1753 produktů
Přisazené svítidlo
Rabalux 71200 SHAUN2 24W, 2580lm, 4000K, d220mm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
206 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED pochodeň
Extol Light (43147) s plamenem, 58cm, solární nabíjení, 33 LED
skladem
202 Kč
| Typ: | Pochodeň |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43452 čepice s čelovkou 4x25lm, nabíjecí, USB, tmavě šedá, ECONOMY, univerzální velikost
ihned k expedici
199 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 100 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43456 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, tmavě modrá, ECONOMY, univerzální velikost
ihned k expedici
199 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Modrá |
| Světelný tok: | 100 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43455 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, fluorescentní oranžová, ECONOMY, univerzální velikost
skladem
199 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Oranžová |
| Světelný tok: | 100 lm |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71193 SHAUN2 15W, 1450lm, 4000K, d165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED žárovka
Emos ZF5D82 LED-FLM A70 18W(150W) 2452lm E27 WW
skladem
199 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71196 SHAUN2 15W, 1570lm, 4000K, 165x165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71208 SHAUN2 15W, 1480lm, 3000K, 165x165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Rabalux 3202 Stropní svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V
ihned k expedici
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Emos ZQ5171 LED žárovka Classic A67 18W E27 neutrální bílá
skladem
199 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
LED žárovka
Neoneon Best-Led BE27-9-W-5pack
skladem
198 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Stolní lampa
Rabalux 74053 DAPHNI 1xE14, béžová
Poslední kus
ihned k expedici
197 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74054 DAPHNI 1xE14, hnědá
Poslední kus
ihned k expedici
197 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74055 DAPHNI 1xE14, zelená
Poslední kus
ihned k expedici
197 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74057 DAPHNI 1xE14, růžová
Poslední kus
ihned k expedici
197 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Růžová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5581 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
196 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5586 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
195 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 2055 Kobald Bodové svítidlo 1xE27/25W/230V černá
Poslední kus
ihned k expedici
195 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
