SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Osram LED VALUE CL A FR 40 5W/827 E27 4052899326927 |
skladem
|
32 Kč | |
| 2 |
|
Kanlux (27370) APUS LED PIR WW Dekorativní svítidlo s čidlem |
ihned k expedici
|
442 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43145) světlo pracovní, multifunkční, 400lm, USB nabíjení |
skladem
|
739 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní svítidlo
Rabalux 3483 Stropní svítidlo TOM 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
220 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43197 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, světle šedá/růžová, oboustranná, univerzální velikost
ihned k expedici
220 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | šedá, růžová |
| Světelný tok: | 180 lm |
Přisazené svítidlo
Avide (9571966) D118mm 6W/37W, 420lm, CCT
skladem
220 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225432 LED RGB WIFI bílá + barevná E14
skladem
218 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 50 W |
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225431 LED RGB WIFI bílá + barevná GU10
skladem
218 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 50 W |
Stolní lampa
Ecolite Bond L077-MO, modrá
Poslední kus
ihned k expedici
216 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 3697 PHAEDRA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
216 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225441 LED WIFI bílá stmívatelná E14
skladem
215 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 50 W |
LED žárovka
Emos ZQ6E43 Classic Mini Globe / E27 / 6,5 W (60 W) / 806 lm / neutrální bílá
skladem
212 Kč
Přisazené svítidlo
Rabalux 71211 SHAUN2 LED 15W, 1450lm, 3000K, d165mm, černá
skladem
209 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Svítidlo se senzorem
Konnoc S-3545 3W LED COB
ihned k expedici
208 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | - |
Stropní svítidlo
Rabalux 71203 Shaun2, 24W, 2450lm, 4000K, 22x22cm
Poslední kus
ihned k expedici
206 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
