SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ8350 LED žárovka CLS MR16 5,5W GU10 WW teplá bílá |
ihned k expedici
|
90 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6512 KAREN 1xLED/4W/230V |
ihned k expedici
|
262 Kč | |
| 3 |
|
Eglo (98705) Venkovní nást. svítidlo SALVANESCO E27 1x28W |
ihned k expedici
|
1 210 Kč |
Celkem 1753 produktů
Podlinkové svítidlo
Philips (3123631P3) LED nástěnné lineární svítidlo Trunklinea 33cm 3,2W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
233 Kč
Čelovka
Extol Light (43100) 3W CREE LED, dosvit až 100m, funkce ZOOM
skladem
233 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Světelný tok: | 120 lm |
Podlinkové svítidlo
Philips (3123631P1) LED nástěnné lineární svítidlo Trunklinea 33cm 3,2W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
232 Kč
Stropní svítidlo
Rabalux 5131 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
skladem
231 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 4170 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
231 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Zelená |
| Počet žárovek: | 1 |
LED reflektor
Emos ZS2221 LED reflektor HOBBY SLIM, 20W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
229 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 4000 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570864) BLAKE-D 1xE27 IP44, černá
Poslední kus
ihned k expedici
229 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Stolní lampa
Rabalux 1478 NOAH LED 5W černá
Poslední kus
ihned k expedici
229 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | F |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43460 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, fluorescentní oranžová/khaki zelená, oboustranná, univerzální velikost
ihned k expedici
227 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Oranžová/Zelená |
| Světelný tok: | 180 lm |
Závěsné svítidlo
Rabalux 1844 Ada E27 1x MAX 60W bílá/ průhledná
Poslední kus
ihned k expedici
227 Kč
Čelovka
Shell KO-C22300340 nabíjecí USB 100 lm
skladem
224 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 100 lm |
Přisazené svítidlo
Kanlux (25471) GORDL DLP 50 bodové, GU10, černá
Poslední kus
ihned k expedici
223 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční řetěz
Emos ZY1001 LED vánoční řetěz, 6,4m, studená bílá, programy
ihned k expedici
222 Kč
| Počet žárovek: | 128 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 6.4 m |
LED žárovka
Eglo (11804) Zdroj-CCt-E14-LED-P45 5W s ovladačem
skladem
220 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
