SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos (ZQ8341) LED žárovka Classic MR16 4,5W GU10 neutrální bílá |
skladem
|
49 Kč | |
| 2 |
|
Emos Z74201 LED Filament Candle, 2W, E14, neutrální bílá |
skladem
|
79 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43186) 350lm, USB nabíjení, s IR čidlem, COB, XPE LED |
skladem
|
342 Kč |
Celkem 1753 produktů
Vánoční osvětlení
Relux RXL 276 Nano ř. 100LED 7,4m CW TM
ihned k expedici
245 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 7.4 m |
Stolní lampa
Rabalux 4169 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
243 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5983231P1) LED bodové zápustné svítidlo Hadron 59832/31/P1 3000K 12W čtverec
Poslední kus
ihned k expedici
242 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZV2122 LED panel 100×100, vestavný čtverec bílý, 8W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
242 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Orientační svítidlo
Kanlux (23100) SOLA LED WW Dekorativní svítidlo LED
Poslední kus
ihned k expedici
240 Kč
Čepice s LED světlem
Extol Light 43459 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, modrá s bambulemi, dětská
ihned k expedici
239 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Modrá |
| Světelný tok: | 100 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43458 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, růžová se třpytkou a bambulemi, dětská
ihned k expedici
239 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Růžová |
| Světelný tok: | 100 lm |
LED žárovka
Emos Z74303 LED žárovka Vintage G125 4W E27 teplá bílá+
skladem
239 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 3687 Nástěnné svítidlo NEDDA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
238 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
LED žárovka
Emos Z72903 LED PREMIUM A60 12W/E27 WW E27 1000-11 teplá bílá
ihned k expedici
237 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 12 W |
Podlinkové svítidlo
Nipeko (9900218) TL 4001-2 9W, 720lm, 4000K, 549mm
Poslední kus
ihned k expedici
236 Kč
Vánoční osvětlení
Emos ZY1970 Vánoční dekorace 10LED XMAS BELL GOLD teplá bílá
Poslední kus
ihned k expedici
235 Kč
Stropní svítidlo
Rabalux 3435 LUCAS LED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
235 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Orientační svítidlo
Kanlux (27082) TERRA LED P68 CW-CZ Dekkorativní svítidlo LED
Poslední kus
ihned k expedici
234 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
