SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43153) svítilna 250lm CREE XPG, zoom |
skladem
|
316 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 99267 LED FUEVA 5 Koupelnové stropní svítidlo LED/20W/230V IP44 |
skladem
|
977 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9572002) BRAYDEN stropní svítidlo 400x200mm, 45W, max 3830lm, DO |
skladem
|
1 184 Kč |
Celkem 1753 produktů
Vánoční dekorace
Homestyling KO-317910020 stromek v jutovém pytli 30 cm
skladem
251 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Jablíčka na drátku - béžová, cena za balení (36 ks) (PRA013 BEI)
skladem CEN
250 Kč
Stropní svítidlo
Rabalux 3436 LUCAS LED/24W/230V
ihned k expedici
250 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Vánoční řetěz
Emos D4BC04 LED vánoční řetěz – ježek, 6 m, venkovní i vnitřní, studená bílá, časovač
ihned k expedici
250 Kč
Stolní lampa
Rabalux 1481 NOAH LED 5W zelená
Poslední kus
ihned k expedici
250 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | F |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43450 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, bílá/červená/modrá, univerzální velikost
skladem
250 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Červená/modrá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43464 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, maskovací, univerzální velikost
skladem
250 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Khaki |
| Světelný tok: | 180 lm |
LED žárovka
Emos ZQ 5180 LED E27 CLSA6720W, teplá bílá
skladem
249 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
Vánoční řetěz
Retlux RXL 383 řetěz 150LED 15+5 RDCW TM
ihned k expedici
249 Kč
| Počet žárovek: | 150 |
| Barva světla: | Červená a studená bílá |
| Délka: | 15 m |
LED žárovka
Forever 24 LED SMD5050 WAŁEK E27 230V 5W teplá bílá
skladem
249 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Čepice s čelovkou
Extol Light (43191) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, modrá, univerzální velikost
ihned k expedici
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Modrá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light (43193) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, růžová, univerzální velikost
ihned k expedici
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Růžová |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light (43192) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, zelená, univerzální velikost
ihned k expedici
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Zelená |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light (43195) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, šedá, univerzální velikost
ihned k expedici
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Šedá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light (43194) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, fluorescentní žlutá, univerzální velikost
ihned k expedici
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Žlutá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43198 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, červená, univerzální velikost
skladem
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Červená |
| Světelný tok: | 180 lm |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 6341 AUREL 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
249 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Avide (9571035) panel přisaz.18W pr.23cm, 4000K, 1490lm
Poslední kus
ihned k expedici
247 Kč
| Energetická třída: | G |
Vánoční osvětlení
Emos ZY1414 Vánoční dekorace 10LED XMAS RATTAN HEART teplá bílá
ihned k expedici
246 Kč
Vánoční osvětlení
Emos ZY2097 ZY2097 LED dekorace sklenice 2×AAA teplá bílá časovač
Poslední kus
ihned k expedici
245 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
