SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4207 Stolní lampa PATRIC 1xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
284 Kč | |
| 2 |
|
Ledko (LEDKO/00284) LED závěsné svítidlo Nelio |
ihned k expedici
|
4 199 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 77092 Zaragoza LED IP54 10W černá 4000K |
skladem
|
590 Kč |
Celkem 1752 produktů
Prachotěsné přisazené svítidlo
Lumax (62700051) LHT051 Svítidlo 18W IP65 1650lm
Poslední kus
ihned k expedici
265 Kč
Stropní svítidlo
Rabalux 71126 Engon LED 18W, D27cm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
264 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225448 LED WIFI bílá stmívatelná E27 470LM
skladem
263 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4.9 W |
Vánoční hvězda
Emos ZY1967 LED vánoční hvězda 3D dřevěná, 2x AA, teplá bílá (poslední kus)
ihned k expedici
263 Kč
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6512 KAREN 1xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
262 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 1480 NOAH LED 5W lampa šedá
Poslední kus
ihned k expedici
262 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Šedá |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 4458 Orlando Stolní lampa 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
261 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá/šedá |
| Počet žárovek: | 1 |
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225449 LED WIFI bílá stmívatelná E27 860LM
skladem
261 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Závěs k napájecí liště
Nowodvorski (9460 )Profile Suspension černé
Poslední kus
ihned k expedici
260 Kč
Čepice s čelovkou
Extol Light 43196 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, černá se třpytkou a bambulí, univerzální velikost
ihned k expedici
259 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43463 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, modrá/černá, univerzální velikost
ihned k expedici
259 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá/modrá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43462 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, šedá/černá, univerzální velikost
ihned k expedici
259 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá/Šedá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43461 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, fialová/černá, univerzální velikost
ihned k expedici
259 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá/fialová |
| Světelný tok: | 180 lm |
Dětské nástěnné svítidlo
Rabalux 4569 Dětské nástěnné svítidlo SHEPHERD E14/7W
Poslední kus
ihned k expedici
256 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Materiál: | Plast |
Podhledové svítidlo
Philips (5952331P3) LED podhledové svítidlo 1xLED/14W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
256 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Světlo závěsné
Extol Light (43290) se svorkou 230V, 5m kabel, E27
skladem
255 Kč
| Typ: | Závěsné světlo |
Stropní bodové svítidlo
AZzardo (AZ2865) Ika R IP65 Bodovka GU10 bílá
Poslední kus
ihned k expedici
253 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Čelovka
Emos P3531 3x AAA, 1x LED + 1x COB + 1x CREE XPG
ihned k expedici
252 Kč
| Typ: | Svítilna |
| Světelný tok: | 330 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
