SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos Z74241 LED žárovka Filament Mini Globe A++ 4W E27 neutrální bílá |
skladem
|
65 Kč | |
| 2 |
|
Nedes FCL01 2x bílá 1W + 1x červená |
ihned k expedici
|
172 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 1482 NOAH LED 5W růžová |
skladem
|
399 Kč |
Celkem 1752 produktů
Přisazené svítidlo
Avide (9571910) panel přisaz.24W pr.22cm 4000K, 2600lm
Poslední kus
ihned k expedici
275 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Vito (2012650) Přisazená bodovka OLA-S11, černá GU10
Poslední kus
ihned k expedici
274 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Extol Light (43130) s pohybovým čidlem, 120lm, solární nabíjení
skladem
273 Kč
Stolní lampa
Rabalux 5509 Galen E14 1x MAX 40W šedá
skladem
273 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Šedá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční osvětlení
Relux RXL 275 Nano ř. 100LED 7,4m WW TM
ihned k expedici
272 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.4 m |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 220 kulič. 100LED 10+5m WW TM
ihned k expedici
272 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 15 m |
Dětský lustr
Rabalux 4568 Dětské závěsné svítidlo LEON E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
272 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Materiál: | Plast |
LED žárovka
Immax NEO LITE Smart LED E27 9W RGB+CCT barevná a bílá, stmívatelná, WiFi
skladem
272 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6757 LED bodové svítidlo AGATA GU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Vestavné svítidlo
AZzardo (AZ4230) bodovka IKA SQUARE, GU10, IP65, černá
Poslední kus
ihned k expedici
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71194 SHAUN2 24W, 2600lm, 4000K, d220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71197 SHAUN2 24W, 2460lm, 4000K, 220x220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71209 SHAUN 2 24W, 2420lm, 3000K, 220x220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43199 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, černá, univerzální velikost
ihned k expedici
269 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Stropní svítidlo
Avide (9570017) LED JANET 12W 26cm 840lm 4000K
skladem
269 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Svítilna
Extol Light 43141 svítilna 280lm, zoom, USB nabíjení, XPE LED
skladem
268 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Podhledové svítidlo
Eglo 94521 LED Podhledové svítidlo FUEVA 1xLED/5,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
268 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Stolní lampa
Rabalux 1479 NOAH LED 5W modrá
Poslední kus
ihned k expedici
267 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
