SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 3955 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
290 Kč | |
| 2 |
|
Nipeko TL 4076/5 Svítidlo pod linku LED 5W šedé |
skladem
|
386 Kč | |
| 3 |
|
Nipeko (GX6315) stolní lampa FANDA E27 černá |
skladem
|
428 Kč |
Celkem 1752 produktů
Montážní lampa
Emos P4203 Montážní lampa (přenosné světlo na žárovku) do zásuvky, 5 m
skladem
300 Kč
Přisazené svítidlo
Rabalux 71212 SHAUN2 24W, 2390lm, 3000K, d220mm, černá
skladem
300 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Světelný řetěz
ProGarden KO-XX8115810 venkovní LED PARTY 10 žárovek barevná
skladem
299 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 5 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-XX8115800 LED PARTY venkovní 10 žárovek
skladem
299 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | 3000 K |
| Délka: | 5 m |
Podhledové svítidlo
Eglo (96164) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Přisazené LED svítidlo
Emos ZD2232 LED panel 170×170, vestavný stříbrný, 12W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lávová lampa
Rabalux 4114 Glitter E14 G45 1x MAX 25W oranžová/stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Oranžová |
| Styl: | Moderní |
LED žárovka
Eglo 11684 LED žárovka, E27, 9W, teplá bílá LM LED E27
skladem
296 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Vestavný panel
Emos ZV2142 LED panel vestavný bílý 13W 1180lm neutrální bílý
Poslední kus
ihned k expedici
296 Kč
| Max. příkon zdroje: | 13 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED reflektor
Emos ZS1811 LED reflektor FUTURA2, 10W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
296 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
Vánoční osvětlení
Befree Vánoční osvětlení řetěz 20x LED dioda, teplá bílá, 230V, délka 3.1m
ihned k expedici
290 Kč
| Počet žárovek: | 20 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 3.1 m |
Lustr
Rabalux 3955 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
290 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Svícen na žárovku
Emos ZY2214 Svícen na žárovku E14 dřevěný bílý, hvězda, 48cm, vnitřní
ihned k expedici
290 Kč
| Typ: | Svícen na žárovku |
Svícen
Autronic UM1033 GOLD Svícen kovový - na 4 konické svíčky,oválný, zlatý
skladem CEN
290 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Svícen
Autronic UM1033 SIL Svícen kovový - na 4 konické svíčky,oválný, stříbrný
skladem CEN
290 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
