SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZY 0815T vánoční osvětlení 240 LED vánoční řetěz, 24m, multicolor |
ihned k expedici
|
699 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 96435 LAROA stmívatelná LED/4,5W/230V bílá |
ihned k expedici
|
805 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570868) MORRO 1xE27 IP44 pir sensor, antracit |
skladem
|
976 Kč |
Celkem 1752 produktů
Přisazené svítidlo
Avide (9571030) panel přisaz.18W pr.23cm, 3000K, 1480lm
skladem
318 Kč
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 6778 LED Stolní lampa BERRY LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
318 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Svítilna
Extol Light 43143 400lm, zoom, USB nabíjení, CREE XTE 5W
skladem
315 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225450 LED WIFI bílá stmívatelná E27 360LM
skladem
312 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4.9 W |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95642) LED Bodové svítidlo FILIPINA 1 1xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
311 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický/ Rustikální |
Dekorativní svítidlo
Kanlux (23106) APUS LED WW Dekorativní svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
311 Kč
Lávová lampa
Rabalux 4113 Glitter 1xE14/25W/230V zelená/ stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
310 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Zelená |
| Styl: | Moderní |
Stolní lampa
Rabalux 2069 LYCHEE 1xE14, černá
ihned k expedici
309 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED pásek
Rabalux 79022 STRIP, 19W, RGB, 500cm, IP44
Poslední kus
ihned k expedici
309 Kč
| Energetická třída: | G |
| Délka: | 3 m |
Čelovka
Extol Light (43104) 120lm se sensorem
skladem
309 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Světelný tok: | 120 lm |
Stropní svítidlo
Rabalux 3938 Lucas LED stropní svítidlo 1xLED/24W/230V pr. 38 cm
Poslední kus
ihned k expedici
301 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 1417 Fixy E27 MAX 40W bronzová
Poslední kus
ihned k expedici
301 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
