SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Relux RXL 258 Nano 30LED AA CW TM |
ihned k expedici
|
46 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 96437 LED Stmívatelná lampa s klipem LAROA LED/4,5W/230V |
ihned k expedici
|
753 Kč | |
| 3 |
|
Emos ZQ1E43 Classic Mini Globe / E14 / 6,5 W (60 W) / 806 lm / neutrální bílá |
skladem
|
66 Kč |
Celkem 1752 produktů
Čepice s LED světlem
Extol Light 43466 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, tmavě modrá/fialová s bambulí, univerzální velikost
ihned k expedici
329 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Modrá/fialová |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43465 4x45lm, USB nabíjení, světle šedá s bambulí, univerzální velikost
ihned k expedici
329 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Šedá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8029 Venkovní nástěnné svítidlo CHILE 1xGU10/35W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Černá |
Lankový závěs
Eglo 61355 Lankový závěs SALOBRENA 90cm
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Chrom |
Podhledové svítidlo
Emos ZV2132 LED panel 125×125, vestavný čtverec bílý, 11 W neutr. bílá
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 4504 Alfons Nástěnná lampa 1xE27/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 6780 Berry LED 4,5W modra
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | F |
Venkovní lucerna
ProGarden KO-AF5000710 Venkovní lucerna s LED svíčkou ratanová 24 cm
skladem
329 Kč
Podlinkové svítidlo
Philips (3123431P1) LED nástěnné lineární svítidlo Trunklinea 89cm 8,3W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
326 Kč
Dětské nástěnné svítidlo
Esto (48114) SUNNY DL D40 Glas
Poslední kus
ihned k expedici
324 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Materiál: | Sklo |
Přisazené svítidlo
KM (63000705) OH36-S bílá KOBI
skladem
321 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Stropní podhledové světlo
Immax NEO PRACTICO 08240LL 18cm 24W - čtverec
Poslední kus
ihned k expedici
321 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Energetická třída: | F |
| Barva: | Bílá/mat |
Přisazené bodové svítidlo
Kanlux (22552) BORD GU10 černá
Poslední kus
ihned k expedici
320 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Čelovka
Extol Light (43180) čelovka 100lm, nabíjecí, USB, 3W LED
skladem
320 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá, oranžová |
| Světelný tok: | 100 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
