SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43125) nabíjecí s podstavcem, 1400lm |
skladem
|
1 759 Kč | |
| 2 |
|
Muller HM 1560M |
ihned k expedici
|
395 Kč | |
| 3 |
|
Eglo (89836) Stojací lampa PINTO 1xE27/60W |
ihned k expedici
|
1 976 Kč |
Celkem 1752 produktů
Vánoční dekorace
Homestyling KO-ABR715220 hvězda svítící 18 cm kouřově šedá
skladem
341 Kč
| Typ: | Vánoční hvězda |
Vestavné svítidlo
Avide (9571250) panel vestav.22x22 18W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
341 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Vánoční osvětlení
Emos D4BC02 LED vánoční řetěz – ježek, 8 m, venkovní i vnitřní, studená bílá, časovač
ihned k expedici
341 Kč
LED žárovka
Eglo 11659 CONNECT E27 13W RGB 11659
ihned k expedici
340 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 13 W |
Lávová lampa
Rabalux 4115 Lávová lampa 1xE14/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
339 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Fialová |
| Styl: | Standardní |
Čtecí lampa za krk
Avide (9570724) NECK 2W, 60lm
Poslední kus
ihned k expedici
339 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | - |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5057148PN) Bodové svítidlo Paisley
Poslední kus
ihned k expedici
336 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční věnec
Homestyling KO-YZB000200prir borovice 25 cm přírodní
skladem
336 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Stropní svítidlo
Eglo 92579 Stropní svítidlo ALEA 1 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
334 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Candellux (14-34571) SATTI, E14, keramická, béžová
Poslední kus
ihned k expedici
334 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Čepice s čelovkou
Stalco Čepice zimní 2RAYS s LED světlem černá 54-60 S091491038
skladem
334 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 120 lm |
Náhradní startér pro LED zářivky
Extol Light (43050A) startér náhradní pro LED zářivky, 25ks
skladem
334 Kč
Stropní svítidlo
Avide (9570016) LED JANET 24W 38cm 1680lm 4000K
skladem
333 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Přisazené LED svítidlo
Emos ZM5131 LED panel 170mm, kruhový přisazený bílý, 12W teplá bílá
Poslední kus
ihned k expedici
333 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 2084 Solo 1xGU10, černá
Poslední kus
ihned k expedici
332 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1055 SADA 3x LED podhledové svítidlo LITE 3xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
331 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Světelný řetěz
Homestyling KO-C46000500 LED 100 ks 3m
skladem
330 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
