SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos LED CANDLE 4W E14 Teplá bílá |
skladem
|
65 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 7372 Francesca E14 1x MAX 40W bronzová/ bílá alabaster |
ihned k expedici
|
788 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4215 Arno Stolní lampa 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
448 Kč |
Celkem 1752 produktů
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000210 s LED osvětlením 45 cm
skladem
353 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Lucerna
ProGarden KO-HZ1952280zele Lucerna stojící s LED žárovkou skleněná 26 cm zelená
skladem
350 Kč
Svícen
Autronic UM1036 SIL Svícen kovový - na 4 konické svíčky,kruhový,stříbrný
skladem CEN
350 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
LED zářivka
Retlux 503
skladem
349 Kč
| Příkon/výkon: | 4 W |
| Světelný tok: | 320 lm |
| Barevná teplota: | 4000 K |
Závěsné svítidlo
Ledko 00336 Závěsné svítidlo Levy
Poslední kus
ihned k expedici
349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Hliníková |
Solná lampa
Rabalux 4120 ROCK 1xE14/15W/230V
ihned k expedici
349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | ROCK |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77094 Rennes LED IP54 10W černá 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
348 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
LED reflektor aku LL20bb (bez akumulátoru a nabíječky)
LED reflektor aku LL20bb (bez akumulátoru a nabíječky)
skladem
347 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Světelný tok: | 500 lm |
Stojací lampa
Rabalux 4061 ACTION 1xE27/100W+E14/25W bílá/bílá
ihned k expedici
342 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
LED pásek
Avide (9570598) 12V,7,2W/m,RGB trafo, 3m
Poslední kus
ihned k expedici
342 Kč
| Energetická třída: | G |
| Délka: | 3 m |
Čelovka
Extol Light (43186) 350lm, USB nabíjení, s IR čidlem, COB, XPE LED
skladem
342 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 350 lm |
Lucerna
Autronic umělý ratan a kov, balón, LED osvětl, vel. S, zeleno-hnědá (PLA113 GRN-S)
skladem CEN
341 Kč
Lucerna
Autronic umělý ratan a kov, balón, LED osvětl, vel. S, růžovo-hnědá (PLA113 PINK-S)
skladem CEN
341 Kč
LED žárovka
Immax (07733L) NEO LITE Smart žárovka LED E27 11W RGB+CCT barevná a bílá, stmívatelná, WiFi
skladem
341 Kč
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
