SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ3111 LED žárovka Classic Candle 4W E27 neutrální bílá |
skladem
|
45 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6302 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V |
skladem
|
379 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43136B) 7,4V, 4000mAh, pro 43136 |
skladem
|
346 Kč |
Celkem 1752 produktů
Dekorace
Homestyling KO-DD1000520 keramické svítící domky sada 3 ks
skladem
368 Kč
| Typ: | Dekorace |
| Sezóna: | Vánoce |
Podlinkové svítidlo
Emos ZS2130 LED osvětlení T5 lišta 900mm, 15W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
366 Kč
Zahradní solární lampa
Entac (9572502) Street solar lampa 800lm 53x16cm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
366 Kč
Stropní svítidlo
Eglo (93312) LED stropní svítidlo VICARO 2xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
365 Kč
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Solight (WO8019) ESTELA 36W, 2700lm, d30cm, DO, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
365 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Zahradní solární lampa
ProGarden KO-CX2100540 Lampa solární zahradní pochodeň s efektem plamene 3v1 78 cm
skladem
364 Kč
Ozdobný prsten pro svítidlo
Kanlux (29236) GOVIK DSO-B ozdobný prsten komponent svítidla
skladem
363 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Vito (3241400) Svítidlo RIGA W1 Black
Poslední kus
ihned k expedici
360 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
LED reflektor
Avide (9571452) LED refl. 30W 2760lm
Poslední kus
ihned k expedici
360 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 2760 lm |
Venkovní lucerna
ProGarden KO-AF5000720 Venkovní lucerna s LED svíčkou ratanová 26 cm
skladem
360 Kč
Bodové stropní svítidlo
Vito (2012640) Přisazená bodovka OLA-S00, bílá GU10
Poslední kus
ihned k expedici
359 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
