SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43244) reflektor LED, 4500lm, se stojanem |
skladem
|
1 289 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5897 LED Nástěnné koupelnové svítidlo JOHN 1xLED/12W/230V |
ihned k expedici
|
931 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 6302 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V |
skladem
|
379 Kč |
Celkem 1752 produktů
Vestavné svítidlo
(29311) Kanlux (29311) Chiro GU10 DSO-B vestavné svítidlo
skladem
386 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Černá |
Podhledové svítidlo
Eglo 99158 Zápustné svítidlo FUEVA 5, 1350lm 10,5W NW
Poslední kus
ihned k expedici
386 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Philips (8718699681159) MOIRE 17W 4000K 1900lm
Poslední kus
ihned k expedici
385 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Philips (8718699681135) MOIRE 17W 2700K 1700lm
Poslední kus
ihned k expedici
385 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Světelný řetěz
Homestyling KO-AX8779250 Světelný řetěz venkovní LED PARTY teplá bílá 80 LED
skladem
385 Kč
| Počet žárovek: | 80 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 16 m |
Podhledové svítidlo
Emos ZD2142 LED panel 220×220, vestavný bílý, 18W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
383 Kč
| Energetická třída: | G |
Zápustné svítidlo
Kanlux (29589) AREL LED DO 14W-WW
Poslední kus
ihned k expedici
383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Lampička s klipem
Nipeko (9900430) Bod. LED 5W, 400lm,3000K, klip bílá
Poslední kus
ihned k expedici
380 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6302 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V
skladem
379 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Čelovka
Energizer 3 LED Vision HD+Headlight
ihned k expedici
379 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 350 lm |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 3439 LED koupelnové stropní svítidlo LUCAS LED/24W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
377 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Světelný tok: | 1560 lm |
Stropní svítidlo
Rabalux 3689 Stropní svítidlo NEDDA 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
373 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 4391 Stolní lampa MOLLY E14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
372 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá/ béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
