SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ1211 LED žárovka Classic Mini Globe 4W E14 neutrální bílá |
skladem
|
45 Kč | |
| 2 |
|
Emos Z74247 LED FLM mini gl 6W, 806lm, E27 |
skladem
|
72 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570852) MORRO E27, chrom |
skladem
|
538 Kč |
Celkem 1752 produktů
Vánoční dekorace
Emos DCAW02 LED svícen stříbrný, 28,5 cm, 3x AA, vnitřní, teplá bílá, časovač
Poslední kus
ihned k expedici
401 Kč
| Typ: | Svícen |
Stolní lampa
KM (60401931) TUBA-K klip GU10 bílá
ihned k expedici
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 2286 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/20W/230V
skladem
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 1482 NOAH LED 5W růžová
skladem
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Růžová |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Kanlux (22551) BORD přisazené bodové svítidlo GU10 bílá
skladem
397 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Philips (5952931P1) LED podhledové svítidlo 1xLED/21W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
396 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Rabalux 5583 Lois stropní svítidlo LED 18W 1400 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
392 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (31001) LED Bodové svítidlo BIMEDA 1xGU10/3W LED
Poslední kus
ihned k expedici
390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8150 Venkovní stropní svítidlo AKRON 1xGU10/35W/230V IP54
Poslední kus
ihned k expedici
389 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
Stropní svítidlo
Eglo 95964 LED stropní svítidlo CUPELLA LED/4,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
389 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Čelovka
Extol Light (43181) 130lm CREE XPG, nabíjecí, USB, dosvit 40m, 5W CREE XPG LED
skladem
387 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 130 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
