SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Retlux RXL 381 Nano 30LED AA RDCW TM |
ihned k expedici
|
85 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43102) čelovka 1W + 2LED, ABS |
skladem
|
129 Kč | |
| 3 |
|
Emos LED žárovka Classic MR16 4,5W GU5,3 teplá bílá |
skladem
|
89 Kč |
Celkem 1753 produktů
Bodové stropní svítidlo
AZzardo (AZ2254) bodovka Monza R 8 (black) 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
422 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8149 Venkovní stropní svítidlo AKRON 1xGU10/35W/230V IP54
Poslední kus
ihned k expedici
421 Kč
| Typ: | Stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
Nástěnné svítidlo
Eglo 97657 Nástěnné svítidlo FIUMANA 1xE14/40W/230V zlatá
Poslední kus
ihned k expedici
421 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Nipeko 604.007 Stolní lampa Fanda E27 modrá
ihned k expedici
421 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Esto (70115) KAIRO CL HalfD30 E27
Poslední kus
ihned k expedici
419 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Série: | KAIRO |
Solná lampa
Rabalux 4127 Solná lampa ROCK 1xE14/15W/230V
ihned k expedici
419 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | ROCK |
Stropní svítidlo
Nipeko NOW (5255) Svítidlo EYE S GU10 bílé
Poslední kus
ihned k expedici
417 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Přisazené svítidlo
Avide (9571045) panel přisaz. 24W pr.30cm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
416 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 93809 LED bodové svítidlo LIANELLO 2xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
414 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 443 Řetěz ramp. 3,2x0,7M WW
ihned k expedici
411 Kč
| Počet žárovek: | 160 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 3.2 m |
Stolní lampa
Nipeko 604.007 Fanda E27 bílá
skladem
409 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 289 řet.jž 600LED 11+5m MC TM
Poslední kus
ihned k expedici
409 Kč
| Počet žárovek: | 600 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 16 m |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5983131P1) LED bodové zápustné svítidlo HADRON
Poslední kus
ihned k expedici
409 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Nipeko CE 1003/24 Svítidlo LED 24W kruhové plastové 35cm svítivost 1500 lumen
Poslední kus
ihned k expedici
408 Kč
| Barva: | Bílá |
Přisazené svítidlo
Avide (9571105) panel přisaz. 24W 30x30 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
406 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 2287 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/32W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
405 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podlinkové svítidlo
Philips (3123331P1) LED nástěnné lineární svítidlo Trunklinea 119cm 12,4W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
404 Kč
Nástěnné svítidlo
KM 3044127 Svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
404 Kč
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Nerezová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
