SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ3221 LED-C38 žárovka Classic Candle 6W E14 neutrální bílá |
ihned k expedici
|
38 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3436 LUCAS LED/24W/230V |
ihned k expedici
|
250 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 1478 NOAH LED 5W černá |
ihned k expedici
|
229 Kč |
Celkem 1753 produktů
Dětské nástěnné svítidlo
Rabalux 4559 Dětské nástěnné svítidlo LEON 2xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
439 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Materiál: | Kov / sklo |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5058130PN) Bodové svítidlo Pongee
Poslední kus
ihned k expedici
439 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (93672) LED bodové svítidlo CORBERA 1xGU10/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
434 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570843) CORONADO 1xE27 IP44, černá
Poslední kus
ihned k expedici
433 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Černá |
Lucerna
Autronic umělý ratan a kov, balón, LED osvětl, vel. L, modro-hnědá (PLA113 BLUE-L)
skladem CEN
431 Kč
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95628) LED Bodové svítidlo SALTO 1xLED/5,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
430 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Objímka na žárovku s dálkovým ovládáním
Extol Light (43810) 2ks, max. 60W žárovka, E27, dosah 30m
skladem
429 Kč
Světlo pod linku
Avide (9900220) světlo pod linku TL 4001-2 13W, 1050lm, 4000K, 849mm
Poslední kus
ihned k expedici
427 Kč
LED žárovka
Eglo 11672 LED žárovka, E14, 5W, teplá bílá LM LE0D E14
skladem
427 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Obrazové svítidlo
Rabalux 5736 Obrazové svítidlo LOUISE LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
426 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stolní lampa
Rabalux 6409 CARTER Stolní lampa 1xE14/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
426 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 3302 Stropní svítidlo ALABASTRO 2xE27/60W/230V
skladem
425 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6307 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
424 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (94524) LED Stropní svítidlo FUEVA 1 LED/10,9W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
424 Kč
LED reflektor
Avide (9571462) LED reflektor 30W, 2760Lm, pir
Poslední kus
ihned k expedici
424 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 2760 lm |
Stolní lampa
Nipeko (604.007) stolní lampa FANDA E27 žlutá
Poslední kus
ihned k expedici
422 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Žlutá |
| Počet žárovek: | 1 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
