SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos Classic Candle 4W E14 Teplá bílá |
ihned k expedici
|
30 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 97886 Nástěnné svítidlo SAN PERI 1xE27/10W/230V |
ihned k expedici
|
1 379 Kč | |
| 3 |
|
Procraft LP20 aku/220V bez akumulátoru a nabíječky |
skladem
|
1 263 Kč |
Celkem 1753 produktů
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 2081 Solo GU10 1x MAX 40W bílá
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 71123 Robik LED 18W D28cm
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Emos Z7501W LED stolní lampa George, černá
Poslední kus
ihned k expedici
449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.4 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZV1131 LED panel 125mm, kruhový vestavný bílý, 11 W teplá bílá
Poslední kus
ihned k expedici
449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZV1132 LED panel 125mm, kruhový vestavný bílý, 11W neutrální bílá
Poslední kus
skladem
449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4215 Arno Stolní lampa 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
448 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Philips (333623116) Stropní svítidlo LED/16W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
446 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 754229 venkovní LEIROS E27, černá
Poslední kus
ihned k expedici
446 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Černá |
Stropní svítidlo
Rabalux 5151 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
444 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Klasický |
Vánoční řetěz
Emos ZY0807T 100LED vánoční řetěz, 10m, studená bílá
ihned k expedici
444 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 15 m |
Dekorativní svítidlo
Kanlux (27370) APUS LED PIR WW Dekorativní svítidlo s čidlem
Poslední kus
ihned k expedici
442 Kč
Podhledové svítidlo
Eglo 99144 Zápustné svítidlo FUEVA 5, 1200lm 10,5W WW
Poslední kus
ihned k expedici
442 Kč
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (95951) Stolní lampa FABELLA 1xE27/42W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
441 Kč
| Barva: | Modrá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Vito (3401020) LUZ BS 15W 4000K BLACK
skladem
440 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Nipeko (9900070) Fanda E27 červená
Poslední kus
ihned k expedici
440 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300250 LED PARTY 10 žárovek 6,8m
skladem
439 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 6.8 m |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
