SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43117) 100lm LED CREE + 150lm COB s magnetem |
skladem
|
217 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (49481) Stolní lampa NEWTOWN 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
633 Kč | |
| 3 |
|
Entac (9570402) LED 1W solar 148lm IP44 s čidlem |
skladem
|
283 Kč |
Celkem 1753 produktů
Bodové stropní svítidlo
Philips (5058131PN) Bodové svítidlo Pongee
Poslední kus
ihned k expedici
468 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Solná lampa
Rabalux 2677 HEKLA Solná lampa 1xE14/15W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
466 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | HEKLA |
Zápustné svítidlo
Eglo 900963 LED RAPITA 750lm, 3000K, 6,5W
Poslední kus
ihned k expedici
465 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1057 SADA 3x LED podhledové svítidlo LITE 3xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
463 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
LED žárovka
Immax (07089L) NEO Smart filamentová žárovka LED E27 5W teplá, studená bílá, stmívatelná, Zigbee3.0
ihned k expedici
463 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8119 Venkovní nástěnné svítidlo 2xGU10/10W/230V IP54 šedá
Poslední kus
ihned k expedici
461 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Šedá |
Stropní svítidlo
Eglo 99222 Stropní svítidlo FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/10,5W/230V
skladem
461 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10.5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podlinkové svítidlo
Philips (3116699P1) LED podlinkové svítidlo 1xLED/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
460 Kč
Stolní lampa
Rabalux 4214 Arno 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
460 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED reflektor
Avide (9571461) LED reflektor 20W, 1800Lm, pir
Poslední kus
skladem
459 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 1800 lm |
Stropní svítidlo
Rabalux 2285 ROB bílá LED 32W IP 20 4000K 2100lm
Poslední kus
ihned k expedici
459 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Kanlux (26683) ASPËN LED koupelnové IP44, 8W, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
458 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Světelný tok: | 590 lm |
Podhledové schodišťové svítidlo
Eglo (96902) LED Podhledové svítidlo ZARATE 1xLED/2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
453 Kč
Lucerna
Extol Light (43131) turistická s lapačem komárů, 180lm, USB nabíjení, 3x 1W LED
skladem
453 Kč
Lampová noha
Eglo 49198 Noha lampová BEDWORTH 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
451 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Candellux (41-34564) SATTI E14, keramixká, zelená
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
