SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 3439 LED koupelnové stropní svítidlo LUCAS LED/24W/230V |
ihned k expedici
|
377 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43141 svítilna 280lm, zoom, USB nabíjení, XPE LED |
skladem
|
268 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570016) LED JANET 24W 38cm 1680lm 4000K |
skladem
|
333 Kč |
Celkem 1752 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8135 VARNA s pohybovým senzorem, 12W, 720lm, IP54
Poslední kus
ihned k expedici
999 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Černá |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (31007) LED Bodové svítidlo BIMEDA 3xGU10/3W LED
Poslední kus
ihned k expedici
998 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | E |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94796) LED venkovní svítidlo SESIMBA 2xLED/3,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
995 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (96008) Venkovní nástěnné svítidlo PROPENDA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
995 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Antracitová |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (95645) LED Bodové svítidlo FILIPINA 1 4xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
995 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Palnas (61005195) Laura LED 27W, 3000K/2600lm, 22cm, černá
ihned k expedici
991 Kč
| Max. příkon zdroje: | 27 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Svícen
Autronic Svícen kovový - 5 ramen, na kónické svíčky, zlatý (FUP559)
skladem CEN
986 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Stropní svítidlo
Rabalux 3950 Stropní svítidlo ETERNA 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
986 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6594 SOMA 4xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
983 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Solight (WO8021) ESTELA 60W, 4500lm, d50cm, DO, bílá
skladem
980 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 99267 LED FUEVA 5 Koupelnové stropní svítidlo LED/20W/230V IP44
skladem
977 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 2300 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570868) MORRO 1xE27 IP44 pir sensor, antracit
skladem
976 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
Stolní lampa
Eglo (49274) Stolní lampa CARDIGAN 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
975 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Hnědá/ patina |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533003116) LED bodové svítidlo 1xLED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
971 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6759 LED bodové svítidlo AGATA 3xGU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
970 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Lustr na lanku
Eglo 98651 ARISCANI 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
969 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5049230P0) BOX ČERNÁ 2x4.5W SELV
Poslední kus
ihned k expedici
968 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | F |
LED reflektor
Ledko (LEDKO/00025) LED reflektor VENUS, LED, 50W, 4000 (K), IP65
Poslední kus
ihned k expedici
965 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Světelný tok: | 4250 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
