SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Premium (8862100) 8 + 2 LED diod, dosvit 15m |
skladem
|
178 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 93874 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W |
skladem
|
2 690 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43136) 4000lm COB, zoom, USB nabíjení s powerbankou, 60W COB LED |
skladem
|
1 099 Kč |
Celkem 1752 produktů
Stolní lampa
Rabalux 4038 Stolní lampa BANK 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 035 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Zelená/ bronzová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 71136 Sarabi LED E27x1 zlatá+opál sklo
Poslední kus
ihned k expedici
1 035 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní stropní svítidlo
Eglo (96494) LED Venkovní stropní svítidlo ARGOLIS LED/22W
Poslední kus
ihned k expedici
1 034 Kč
| Typ: | Přisazené svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 22 W |
| Barva: | Bílá |
Stropní a nástěnné svítidlo
Eglo (96819) LED Nástěnné stropní svítidlo BERAMO-C LED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 033 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové stropní svítidlo
Philips (3434687P0) LED koupelnové svítidlo LED/12W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 032 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 1200 lumenů |
Stolní lampa
Eglo 97209 Stolní lampa OLIVAL 1 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 026 Kč
| Typ: | Stolní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
Stojací lampa
Rabalux 7006 LED Stojací lampa VLASTA 1xLED/18W + 1xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 021 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Barva: | Matný chrom |
| Počet žárovek: | 2 |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6546 GRANDO 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 020 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Maytoni M C051CL-01B Focus S C051CL-01B, 1xGU10
Poslední kus
ihned k expedici
1 015 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní bodové svítidlo
Eglo 901041 SONNINO 3xE14, černá
Poslední kus
ihned k expedici
1 015 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo (98386) BELESER Stolní lampa 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 014 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Nipeko NOW (8896) Svítidlo set bílé-zlaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 009 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570815) MARSEILLE IP54, 8W, 380lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
1 007 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 33 W |
| Barva: | Černá |
Lustr
Lamkur LM-1.1/14 H materiál: steel (35000) single lamp
ihned k expedici
1 005 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lucerna
Autronic Lucerna kovová, tenké rámy - čtyřboká, stříbrná, cena za sadu 2 ks (LUC313)
skladem CEN
1 004 Kč
Stojací lampa
Avide (HT8008F) Stoj.lampa10W 700lm bílá, změna chromatičnosti
Poslední kus
ihned k expedici
1 004 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Závěsné svítidlo
Eglo 98192 Závěsné svítidlo CAMARGO E27 1x40W černá / bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 001 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100180 LED 20 ks 12,5m
skladem
999 Kč
| Počet žárovek: | 20 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 12.5 m |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 8W, 560lm, 4000K, IP44, 40cm, chrom
Poslední kus
ihned k expedici
999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Světelný tok: | 560 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
