SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ7140 LED žárovka Classic R63 10W E27 teplá bílá |
skladem
|
99 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 2286 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/20W/230V |
skladem
|
399 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4188 Action hnědá/ bílá E27 1X MAX 100W + E14 1X MAX 25W |
skladem
|
599 Kč |
Celkem 1752 produktů
Věnec
Autronic Věnec umělý - pr. 66 cm, borovice se šiškami, zelený (UKH031)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec zelený - pr. 65 cm, větve túje a šišky (PRZ4111)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Domeček
Autronic Domeček z magnesia - Halloween, LED osvětl., černý s dýněmi (KEO096)
skladem CEN
1 076 Kč
Stropní svítidlo
Vito (2024620) Pearl D35, Led 52W, 1809lm, d40cm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
1 069 Kč
| Max. příkon zdroje: | 52 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nabíjecí LED reflektor
Emos P4533 COB LED nabíjecí pracovní reflektor P4533, 1000 lm, 4400 mAh
skladem
1 069 Kč
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6343 AUREL 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 063 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-APF477000 Vánoční dekorace skřítek s LED osvětlením 33 x 47 cm 2ASS
skladem
1 062 Kč
| Typ: | Vánoční skřítek |
Stolní lampa
Eglo (94342) LED stolní lampa VENCINO 1xLED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 054 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Eglo 98907 Pandella 1 LED Koupelnové osvětlení zrcadla LED/7,4W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 054 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 7.4 W |
| Světelný tok: | 90 lm |
Zápustné svítidlo
Nowodvorski (9413) Svítidlo MOD bílé
Poslední kus
ihned k expedici
1 053 Kč
| Max. příkon zdroje: | 75 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5982 Peter 2xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 051 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 1449 Albina LED 12W 795lm 4000K IP23
Poslední kus
ihned k expedici
1 048 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Ledko (LEDKO/00277) LED koupelnové svítidlo BAGNORA, LED, 10W, 610 lm, 3000 (K), IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 044 Kč
| Energetická třída: | A |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 610 lm |
Lucerna
Autronic Lucerna kovová, tenké rámy - čtyřboká, zlatá, cena za sadu 2 ks (LUC312)
skladem CEN
1 040 Kč
Nástěnné svítidlo
Eglo (94612) LED nástěnné svítidlo TABIANO 2xLED/3,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 037 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.2 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo (94881) LED koupelnové stropní svítidlo WASAO 1 1xLED/5,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 035 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Světelný tok: | 510 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
