SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Kolarz (264.41.6) BL HILTON, Nickel, matt / Color, 1 flg., E27, 60W |
ihned k expedici
|
4 078 Kč | |
| 2 |
|
Emos P4533 COB LED nabíjecí pracovní reflektor P4533, 1000 lm, 4400 mAh |
skladem
|
1 069 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43185B) 3,7V Li-ion, 1000mAh |
skladem
|
181 Kč |
Celkem 1752 produktů
Sada LED žárovek
Immax (07089BD) NEO Smart sada žárovek filament 2xE27 5W, teplá - studená bílá + ovladač Zigbee 3.0
ihned k expedici
1 102 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Přisazené svítidlo
Top Light LED Boxter K30 CCT 12W/18W/24W, 3000K/4000K/500K
skladem
1 100 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní kopelnové svítidlo
Top Light Boxter H30 CCT, 12/18/24W, max 2400lm, 3000/4000/5000K, výška 7cm, 28x28cm
skladem
1 100 Kč
Stropní svítidlo
Kanlux (38788) LED BENO N 12-18W CCT-L-SEG šedá 1630-1750lm, 3000-4000K, IP65, d22cm, senzor
skladem
1 100 Kč
LED reflektor
Extol Light (43122) nabíjecí, s podstavcem, 800lm
skladem
1 099 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
LED panel
Emos ZR5412-LED panel 60×60, vestavný bílý, 40W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 099 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Barva: | Bílá |
Svítilna
Extol Light (43136) 4000lm COB, zoom, USB nabíjení s powerbankou, 60W COB LED
skladem
1 099 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Nástěnné svítidlo
Ledko (LEDKO/00474) LED nástěnné svítidlo, LED, 8W, 443 lm, 4000 (K), IP20
Poslední kus
ihned k expedici
1 097 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 12W, 840lm, 4000K, IP44, 60cm, černá
skladem
1 090 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 840 lm |
Podhledové svítidlo
Eglo 32737 LED Stmívatelné podhledové svítidlo FUEVA-C LED/5,4W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 085 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Immax LED žárovka Neo E27 8,5W RGB 2ks LED žárovka, E27, 230V, A60, 8,5W, teplá bílá + RGB, stmívatelná, 806lm, Zigbee Dim, 2ks 07004B
ihned k expedici
1 085 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8.5 W |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 95282 LED koupelnové svítidlo LED CAPRI 1xLED/11W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 083 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Světelný tok: | 850 lm |
Lustr
Eglo 31601 Lustr na lanku MASERLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 079 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Nástěnné svítidlo
Eglo 98544 Nástěnné svítidlo FELONICHE
Poslední kus
ihned k expedici
1 077 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Věnec
Autronic Věnec zelený - pr.50 cm, lístky a bílé bobule s perletí (PRZ4010)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec z túje - umělý, pr. 70 cm, zelený, ojíněný (VED013)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Kostlivec
Autronic Kostlivec z magnesia - Halloween, LED osvětlení, šedý (KEO099)
skladem CEN
1 076 Kč
Dekorace
Autronic Anděl kovový - 57 cm, se srdcem v rukou, zlatý (KOB012-M)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
