SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ5150 Led žárovka klasik, 10,5W, E27, teplá bílá |
skladem
|
69 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3435 LUCAS LED/18W/230V |
ihned k expedici
|
235 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4167 DOMINIC 1xLED/4,5W/230V |
skladem
|
899 Kč |
Celkem 1752 produktů
Bodové stropní svítidlo
Philips (533341716) LED bodové stropní svítidlo Fremont
Poslední kus
ihned k expedici
1 210 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Vánoční osvětlení
Immax (07735L) NEO LITE Smart vánoční LED osvětlení - řetěz 10m, 100ks RGB diod, WiFi, TUYA
Poslední kus
ihned k expedici
1 206 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 10 m |
Dekorace
Autronic Klec kovová - závěsná, barva měděná, cena za sadu 2 ks (UM0857 COP)
skladem CEN
1 202 Kč
Stropní svítidlo
Immax 07248L LITE SEMPLICI černé 40cm 36W 2736lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 200 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 12W, 840lm, 4000K, IP44, 60cm, chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 199 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 840 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Top Light LED ELON XL PIR CCT, 16W, 1600lm, IP54, 3000K/4000K/6500K, 30x9,4x8,2cm
skladem
1 199 Kč
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000410 s LED osvětlením 90 cm
skladem
1 186 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Stropní svítidlo
Avide (9572002) BRAYDEN stropní svítidlo 400x200mm, 45W, max 3830lm, DO
skladem
1 184 Kč
| Max. příkon zdroje: | 45 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (96553) LED Bodové svítidlo SERAS 2xGU10/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 180 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | E |
Lustr na lanku
Eglo 31572 PASTERI 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 180 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94877) Venkovní nástěnné svítidlo INFESTO 1 1xLED/8,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 176 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 8.2 W |
| Barva: | Matný chrom |
Stropní svítidlo
Eglo 99266 FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/20W/230V
ihned k expedici
1 176 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07244L) NEO LITE RONDATES LED 16,5cm 32W černá, kov+plast dálkové ovládání WiFi podpora BEACON
Poslední kus
ihned k expedici
1 175 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (95086) Venkovní nástěnné svítidlo CARTAXO 4xLED/1,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 171 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Kov/ plast |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo 96566 LED Nástěnné bodové svítidlo TAZZOLI 1xLED/3,5W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 171 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
