SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43191A) světlo do čepice, náhradní, nabíjecí, USB |
ihned k expedici
|
179 Kč | |
| 2 |
|
Avide (9570699) podlinka 90cm, 15W, 4000K, 900mm |
ihned k expedici
|
200 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43130) s pohybovým čidlem, 120lm, solární nabíjení |
skladem
|
273 Kč |
Celkem 1752 produktů
Věnec
Autronic Věnec - pr. 66 cm, umělé jehličí, zelený (UKH025)
skladem CEN
1 256 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Labuť - kovová zahradní dekorace, vel. L, barva bílá (SR2031-L)
skladem CEN
1 256 Kč
Stojací lampa
Nipeko HT8236F bílá stmívatelná 6W 470Lm 4000K 170cm (9900032)
Poslední kus
ihned k expedici
1 252 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70129 LiTrack Line 18V 13W, 450lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
1 251 Kč
| Max. příkon zdroje: | 13 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Palnas (61009186) ALIS 10W, 4000K, 1050lm, 29cm, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 233 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (96669) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V bílé kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 230 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 96019 LED Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem SESIMBA 1 2xLED/3,7W
Poslední kus
ihned k expedici
1 230 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 3.7 W |
| Barva: | Stříbrná |
Stojací lampa
Rabalux 2196 Aristelo 1xE27/40W/230V černá/lesklý chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 230 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Eglo (96679) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V matný chrom hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 225 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 88475 DAKAR 1 Bodové svítidlo 3xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
1 225 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39133) LED bodové svítidlo BREA 1xLED/5W/230V/12V
Poslední kus
ihned k expedici
1 224 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-APF477020 Vánoční dekorace skřítek s LED osvětlením 57 cm
skladem
1 217 Kč
| Typ: | Vánoční skřítek |
Stojací lampa
Rabalux 2197 Aristelo 1xE27/40W/230V krémová/zlatá
Poslední kus
ihned k expedici
1 213 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94848) LED venkovní svítidlo SESIMBA 2xLED/3,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 212 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Koupelnové stropní svítidlo
Philips (3434787P0) LED koupelnové svítidlo LED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 210 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Světelný tok: | 1700 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (98705) Venkovní nást. svítidlo SALVANESCO E27 1x28W
Poslední kus
ihned k expedici
1 210 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
