SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Eglo 93875 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W |
skladem
|
2 690 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43135 svítilna 150lm, nabíjecí, USB, zoom, XPE 3W LED |
skladem
|
824 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43403) bílé světlo/plamen |
skladem
|
399 Kč |
Celkem 1753 produktů
Svícen
Autronic Svícen kovový - 65 cm, 3 ramena, se skly, barva zlatá (FUP557)
skladem CEN
1 292 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8873 LED Venkovní nástěnné svítidlo MARIBOR LED/12W/230V IP65
skladem
1 290 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Stolní lampa
Rabalux 7257 Fabiola matná černá/ opálové sklo E27 1X MAX 40W IP20
Poslední kus
ihned k expedici
1 290 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá matná |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED reflektor
Extol Light (43244) reflektor LED, 4500lm, se stojanem
skladem
1 289 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Světelný tok: | 4500 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5723 LED Nástěnné koupelnové svítidlo RUBEN 2xLED/4,5W
Poslední kus
ihned k expedici
1 289 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Stropní svítidlo
Eglo (95972) LED stropní svítidlo VOLTAGO 2 LED/20W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 289 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Klasický |
Závěsné svítidlo
Eglo (49692) Závěsné svítidlo BODMIN 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 289 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED pásek
Eglo 32741 3m STRIPE-C LED-RGB/11,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 287 Kč
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Ledko (LEDKO/00475) LED nástěnné svítidlo, LED, 12W, 827 lm, 4000 (K), IP20
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
1 283 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Avide (9570172) REMO Stoj. lampa 9W CCT bílá
skladem
1 275 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Aku LED reflektor
Procraft LP20 aku/220V bez akumulátoru a nabíječky
skladem
1 263 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Lustr na řetězu
Rabalux 7076 Lustr na řetězu PETRONEL 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 260 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Černá, bílá, hnědá |
Stojací lampa
Rabalux 4329 Stojací lampa DEREK 1xE27/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 259 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Šedá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Immax (07074L-15) NEO sada 2x CANTO Smart stropní svítidlo 15x15cm 12W černé Zigbee 3.0 +DO
Poslední kus
ihned k expedici
1 257 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Věnec
Autronic Věnec zdobený - pr. 60 cm, šišky, jehličí a červené bobule (PRZ3339)
skladem CEN
1 256 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
