SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 5407 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V |
ihned k expedici
|
153 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium 43149L halogenová, baterie 2x1,5V typ AA |
skladem
|
33 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43147) s plamenem, 58cm, solární nabíjení, 33 LED |
skladem
|
202 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní svítidlo
Philips (3180331EO) LED stropní svítidlo MYLIVING SUEDE 4xLED/9W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 371 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 74025 RICARDO kouřové sklo, 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 370 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77185 Cubbington LED IP54 18W, 2200lm černá 4000K
skladem
1 360 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (173173016) Macaw Venkovní nástěnné svítidlo s pohybovým čidlem ČERNÁ 1x3W 230V
skladem
1 350 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Barva: | Černá |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (31008) LED Bodové svítidlo BIMEDA 4xGU10/3W LED
Poslední kus
ihned k expedici
1 349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | F |
Koupelnové osvětlení zrcadla
Eglo 98677 LED PANDELLA 1 LED/14W/230V IP44 780mm
Poslední kus
ihned k expedici
1 347 Kč
Lustr
Eglo (94589) Lustr ROCAMAR 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 338 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Philips (318148716) Twirly 27K ŠEDÁ 1x12W 240V
skladem
1 333 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Lustr
Eglo 49387 Lustr SOMERTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 329 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Dekorace
Autronic Anděl kovový s rolničkami - na postavení, vel. L, bílý (KOB004-L)
skladem CEN
1 327 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Lustr
Eglo (49258) Lustr CARLTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 322 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Philips (3434211P0) LED koupelnové nástěnné svítidlo Seabird 34342/11/P0 1x4,5W
Poslední kus
ihned k expedici
1 314 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Světelný tok: | 500 lm |
Lustr
Rabalux 2563 Závěsné svítidlo SADIE E27/60W
ihned k expedici
1 313 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Závěsné svítidlo
Eglo 96981 Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 180mm bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 304 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Prachotěsné svítidlo
Emos ZT4220 LED prum svítidlo FESTY 55W
Poslední kus
ihned k expedici
1 303 Kč
| Max. příkon zdroje: | 55 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (219.63.1) WL CASABLANCA, Sonstige, 1 flg., R7s 78mm, 120W, IP20, L 7cm, B 27cm, A 13cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 299 Kč
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Nástěnné svítidlo
Eglo 98423 LED Nástěnné svítidlo SANIA LED/12W/230V
skladem
1 296 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (026732) Závěsné svítidlo Luce SP1 cromo small
Poslední kus
ihned k expedici
1 294 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Chrom |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
