SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 76009 IGDRASIL 1xE14 MAX 15W oranžová+dvěvo |
ihned k expedici
|
476 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4026 ACTION 1xE27/100W+E14/25W stříbrná/oranžová |
skladem
|
599 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43132) 79cm, solární nabíjení, 35lm |
ihned k expedici
|
302 Kč |
Celkem 1753 produktů
Nástěnné svítidlo
Eglo (94615) LED nástěnné svítidlo TABIANO 3xLED/3,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 445 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.2 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (96671) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/21W/230V bílé kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 445 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Philips (3182331P5) LED stropní svítidlo WAWEL 1xLED/36W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 442 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Mísa kovová
Autronic Mísa kovová - na stojanu, 71 cm, aranžovací, barva bílá (FUP537)
skladem CEN
1 435 Kč
Dekorace
Autronic Klec kovová - závěsná, barva měděná, cena za sadu 3 ks (UM0856 COP)
skladem CEN
1 435 Kč
Stojací lampa
Nipeko HT8236F černá stmívatelná 6W 470Lm 4000K 170cm (9900030)
skladem
950 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 2168 EVAN LED Koupelnové stropní svítidlo LED/18W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 420 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Světelný tok: | 1750 lm |
Dětské bodové stropní svítidlo
Ideal Lux (6543) Bodové svítidlo 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 414 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Materiál: | Kov / sklo |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 6539 Nástěnné svítidlo HARVEY E27/40W + LED/3W
Poslední kus
ihned k expedici
1 413 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá/ matný chrom |
Závěsné svitídlo
Eglo (92761) Závěsné svitídlo BOLSANO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 410 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (94644) LED Bodové svítidlo NOVORIO 3xGU10-LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 407 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Stojací lampa
Avide (9570173) REMO FLOOR BLACK Stoj. lampa 9W CCT černá
skladem
1 399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 2083 Solo GU10 4x MAX 40W bílá
skladem
1 390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.4.1 WHITE materiál: steel,wood (34935) single lamp
ihned k expedici
1 383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 BIAŁY materiál: steel, wood (34942) single lamp
ihned k expedici
1 383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.4.3 WENGE materiál: steel, wood (34980) single lamp
ihned k expedici
1 383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Nástěnné svítidlo
Eglo 97886 Nástěnné svítidlo SAN PERI 1xE27/10W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 379 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Eglo (49945) Stojací lampa WESTLINTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 377 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
