SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 3936 Lucas, Mennyezety, LED 12W |
ihned k expedici
|
169 Kč | |
| 2 |
|
Befree Vánoční osvětlení řetěz 20x LED dioda, teplá bílá, 230V, délka 3.1m |
ihned k expedici
|
290 Kč | |
| 3 |
|
Emos P4703 LED svítilna 3W Fokus |
skladem
|
100 Kč |
Celkem 1753 produktů
Venkovní lampa
Eglo (96011) LED venkovní lampa SAKEDA LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 539 Kč
| Typ: | Venkovní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Antracitová |
Lustr
Eglo (94605) Lustr MOGANO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 525 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (035703) Závěsné svítidlo Flut SP1 rosso small
Poslední kus
ihned k expedici
1 510 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Červená |
Dřevořezba
Autronic Dřevořezba - skulptura na podstavci, abstraktní (ETNIK1502)
skladem CEN
1 509 Kč
Nástěnná dekorace
Autronic Slunce - kovová nástěnná dekorace, měděno-zlatá (FH2257)
skladem CEN
1 508 Kč
Stojací lampa
Rabalux 4091 HARMONY LUX 1xE27/100W + 1xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
1 507 Kč
| Typ: | Stojací lampa |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Lesklý chrom, bílá vzor |
Lustr
Lamkur LM-1.1/15 H materiál: steel (35017) single lamp
ihned k expedici
1 501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční dekorace
STAR trading (644-61) Svícen kruh bílo zlatý
Poslední kus
skladem
1 499 Kč
| Typ: | Svícen |
Lustr
Eglo (49465) Lustr PRIDDY 3xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 494 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
immax 07251L NEO LITE SEMPLICI Smart BÍLÉ 40cm 36W 2736 lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo (87793) Nástěnné svítidlo PASCAL 1 1xE14/60W antická hnědá/bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 480 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 1464 Albina LED/18W/230V IP23
Poslední kus
ihned k expedici
1 478 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Světelný tok: | 900 lm |
Stropní svítidlo
Eglo 97883 LED Stropní svítidlo FRANIA-S LED/33,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 476 Kč
| Max. příkon zdroje: | 33.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (96681) FUEVA-C LED/21W/230V matný chrom hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 472 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Kolarz (0011.60) WL CASABLANCA NOVA, lackiert / Weiss, 1 flg., R7S 78mm, 120W, IP20, L 10cm, B 24cm, A 13cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 470 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Nástěnné svítidlo
Eglo 75754 LED-RGBW 8,2W 870lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
1 462 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
