SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Retlux RXL 220 kulič. 100LED 10+5m WW TM |
ihned k expedici
|
272 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43140 350lm, 360° osvětlení, USB nabíjení s powerbankou, CREE XPG2 R5 LED + 40x LED |
ihned k expedici
|
669 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4169 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V |
ihned k expedici
|
243 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní svítidlo
Eglo 99321 LED Stropní svítidlo RONCADE LED/21W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 647 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (96973) Závěsné svítidlo OLMERO E27 1X60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 642 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (95112) Venkovní nástěnné svítidlo PASAIA LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 642 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní lampa
Eglo (96011) Venkovní lampa PROPENDA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 642 Kč
| Typ: | Venkovní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Antracitová |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6547 Bodové svítidlo GRANDO 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 639 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax (07148-B40) NEO LITE AREAS Smart stropní svítidlo 40cm, 24W černé Tuya Wi-Fi
Poslední kus
ihned k expedici
1 639 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Dekorace
Autronic Volavka - 133 cm, kovová dekorace, měděná s barevnými skvrnami (SR2030-L)
skladem CEN
1 619 Kč
Vánoční strom
Autronic Jedle - umělý vánoční strom, 150 cm, barva zelená (C0010150)
skladem CEN
1 616 Kč
| Výška (cm): | 150 cm |
| Barva: | Zelená |
Mísa kovová
Autronic Mísa kovová - na stojanu, 83 cm, aranžovací, barva bílá (FUP538)
skladem CEN
1 616 Kč
Dekorace
Autronic Volavka - 115 cm, kovová dekorace, měděná s barevnými skvrnami (SR2029-L)
skladem CEN
1 616 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 97453 CALDIERO 10W E27 IP44 s čidlem, Nerez
Poslední kus
ihned k expedici
1 614 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Nerezová |
Závěsné svítidlo
Eglo 96985 Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 280mm stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
1 613 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové nástěnné svitidlo
Eglo (94617) LED koupelnové svítidlo TORRETTA 1xLED/16W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 598 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Světelný tok: | 1500 lm |
Stropní svítidlo
Nipeko (9900505) stropní Coockies 48W ovladač
skladem
1 598 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07164-40) Neo LITE TUDO Smart s RGB podsvícením 40cm, 50W Tuya WIFI
skladem
1 591 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Eglo (96678) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/21W/230V matný chrom kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 74195 SINDRI LED, 33W, 1800lm, 3000-4000K
Poslední kus
ihned k expedici
1 581 Kč
| Max. příkon zdroje: | 33 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Lustr
Rabalux 2279 Lustr na lanku KAIA 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 563 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8060 BONA 2xLED/4,5W
skladem
1 550 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Antracitová |
Závěsné svítidlo
Eglo 900833 MINIERE 1x40W/E27 IP20
Poslední kus
ihned k expedici
1 542 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
