SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Avide (9570173) REMO FLOOR BLACK Stoj. lampa 9W CCT černá |
skladem
|
1 399 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43466 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, tmavě modrá/fialová s bambulí, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
329 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570700) LED 60cm 9W 4000K 850lm |
ihned k expedici
|
189 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní svítidlo
Rabalux 3082 Stropní LED Ceilo 3200lm ovladač
Poslední kus
ihned k expedici
1 711 Kč
| Energetická třída: | G |
Lustr
Emos ZR4422 LED panel kruhový závěsný bílý, 40W neutrální bílá UGR
Poslední kus
ihned k expedici
1 707 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
Lucerna
Autronic Lucerna kovová - šestiboká, bílá, cena za sadu 2 velikostí (LUC304)
skladem CEN
1 705 Kč
Závěsné svítidlo
Eglo 79003 SARABIA beton, d405mm, 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 700 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
LED reflektor
Kanlux (45818) XERTO EL 20W, CCT, IP65
skladem
1 699 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Stojací lampa
Rabalux 4078 Stojací stmívatelná lampa GAMMA 1xR7s/230W + 1xG9/40W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
1 697 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bronzová |
| Počet žárovek: | 2 |
Lustr
Eglo (96982) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 280mm bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 692 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Pracovní světlo
Total TWLI20258 přenosné, 1800lm, 20V LI-ION, 1ks baterie, 1ks nabíječky
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
1 690 Kč
Stropní svítidlo
Brilliant (G99524/75) Slimline d390, 22W, 2300lm
Poslední kus
ihned k expedici
1 688 Kč
| Max. příkon zdroje: | 22 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3951911P1) LED nástěnné a stropní svítidlo Polygon
Poslední kus
ihned k expedici
1 686 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.3 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39134) LED bodové svítidlo BREA 2xLED/5W/230V/12V
Poslední kus
ihned k expedici
1 679 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (95567) LED stropní svítidlo LASANA 1 LED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 672 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Nástěnné svítidlo
Eglo (96043) LED nástěnné svítidlo METRASS 2 2xLED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 672 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Eglo (96034) LED stropní svítidlo COMPETA 1 LED/24W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 663 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Palnas (61005171) Laura LED 27W, 3000K/2600lm, 22cm, bílá
skladem
1 660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 27 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (035697) Závěsné svítidlo Flut SP1 bianco small
Poslední kus
ihned k expedici
1 655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Závěsné svítidlo
Palnas (62001548) MAMBO závěs 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní LED reflektor
Ledko (LEDKO/00028) LED reflektor VENUS, LED, 100W, 9000 lm, 4000 (K), IP65
Poslední kus
ihned k expedici
1 654 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Světelný tok: | 9000 lm |
Stropní svítidlo
Eglo (94548) Stropní svítidlo MOGANO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 651 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
