SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43194) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, fluorescentní žlutá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
249 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5421 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
499 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43198 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, červená, univerzální velikost |
skladem
|
249 Kč |
Celkem 1753 produktů
Nástěnné svítidlo
Rabalux 2218 Esther LED 19,2W chromová
Poslední kus
ihned k expedici
1 795 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Chromová |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 92599 LED bodové svítidlo BUZZ 6xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 793 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Energetická třída: | E |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8940 LED Venkovní nástěnné svítidlo RODEZ LED/12W/230V IP44 800lm 4000K
skladem
1 790 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Bílá, antracit |
Závěsné svítidlo
Eglo 97087 LED Závěsné svítidlo COMBA-C 1xLED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 771 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Palnas (61001739) AIDA 1xE27 60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 768 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (96809) LED Bodové svítidlo CALVOS 1 4xLED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 760 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
LED reflektor
Extol Light (43125) nabíjecí s podstavcem, 1400lm
skladem
1 759 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10W/20W |
| Světelný tok: | 700lm/1400 lm |
Stropní svítidlo
Eglo 95552 LED Stmívatelná stropní svítidlo PALOMARO-S LED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 755 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní lampa
Rabalux 8247 Venkovní lampa KONSTANZ 1xE27/100W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 748 Kč
| Typ: | Venkovní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (96277) LED Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem ATOLLARI 2xLED/6W
Poslední kus
ihned k expedici
1 743 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Matný chrom |
Nástěnné svítidlo
Eglo (75565) BOTTAZZO Nástěnné svítidlo TONG 1xE14/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 736 Kč
Stropní svítidlo
Immax (07154-B30) NEO LITE PERFECTO 30x30cm, 24W, Tuya WIFI, černá
Poslední kus
ihned k expedici
1 731 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED reflektor
Emos P4536 COB LED nabíjecí pracovní reflektor P4536, 2000 lm, 8000 mAh
skladem
1 730 Kč
| Typ: | Pracovní světlo |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | 2000 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
