SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4357 Clip E14 R50 1x MAX 40W černá |
ihned k expedici
|
183 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3002 Nástěnné svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V |
skladem
|
169 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 5163 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V |
ihned k expedici
|
68 Kč |
Celkem 1753 produktů
Bodové stropní svítidlo
Eglo (94724) LED Bodové svítidlo MAURANO 4xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 877 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000420 s LED osvětlením 120 cm
skladem
1 866 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorativní světelný stromek
Homestyling KO-AX5330500 600 LED 100 cm
skladem
1 866 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Stropní svítidlo
Rabalux 2482 Dagmar LED 21W chromová
Poslední kus
ihned k expedici
1 862 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 93295 LED koupelnové stropní svítidlo LORA LED/24W/230V IP54
skladem
1 850 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Světelný tok: | 2210 lm |
Svítilna
Extol Light 43142 8000lm, zoom, USB nabíjení s powerbankou, 60W COB LED
skladem
1 849 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Venkovní nástěnné svítidlo
LED2 (5400254) HUGO II, 9W, 540lm, 3000/4000K, IP54, antracit
Poslední kus
ihned k expedici
1 835 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
Stropní svítidlo
Avide (9572038) svítidlo LED MIA 48W, 42x42cm, 3600lm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
1 815 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní lustr
Rabalux 8660 Venkovní závěsné svítidlo LIDA 1xE27/23W
Poslední kus
ihned k expedici
1 812 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Lustr
Eglo 98514 MAROJALES Přisazený lustr 2xE27/28W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 807 Kč
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 2480 LED lustr MEREDITH LED/18W/230V
skladem
1 800 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Ledko (LEDKO/00279) LED koupelnové svítidlo, LED, 21W, 1320 lm, 3000 (K), IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 797 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Světelný tok: | 1320 lm |
Lucerna
Autronic Lucerna dřevěná - vzor sněh. vloček, cena za sadu 2 ks (DA218)
skladem CEN
1 796 Kč
Lucerna
Autronic Lucerna dřevěná - tvar domku s komínem, cena za sadu 2 ks (DA219)
skladem CEN
1 796 Kč
Dekorace
Autronic Zajíc s mašlí - sedící figurka, semiš, barva světle růžová (VEK210 PINK-LT)
skladem CEN
1 796 Kč
Dekorace
Autronic Zajíc s mašlí - sedící figurka, semiš, barva růžová (VEK210 PINK)
skladem CEN
1 796 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
