SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Avide (9570172) REMO Stoj. lampa 9W CCT bílá |
skladem
|
1 275 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43197 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, světle šedá/růžová, oboustranná, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
220 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43196 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, černá se třpytkou a bambulí, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
259 Kč |
Celkem 1753 produktů
Venkovní lampa
Philips (164639316) LED venkovní sloupek Arbour
Poslední kus
ihned k expedici
1 989 Kč
Bodové stropní svítidlo
Eglo (900712) ARRECIFE 2xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 977 Kč
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Eglo (89836) Stojací lampa PINTO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 976 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Avide (9570176) CORNER černá RGB digitál + W s music sensor 11,5W 1260lm ovladač
Poslední kus
ihned k expedici
1 952 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Závěsné svítidlo
Rabalux 6899 LED RIVER 40W, 2000lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
1 952 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72371 EMERENCIA, 3xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 952 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (0290.61) WL STIEGEL, Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, L 8cm, B 30cm, A 12cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 930 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá |
Stojací lampa
Eglo (49342) STL/1 MINT DUNDEE 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 930 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Zelená |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Rabalux 2219 LED stojací lampa ESTHER LED/19,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 927 Kč
| Max. příkon zdroje: | 19.2 W |
| Barva: | Chrom lesklý |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Lustr
Lemir (3093) Lustr L3 SEGE černý plast.
Poslední kus
ihned k expedici
1 916 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Stropní svítidlo
Immax (07154-B42) NEO LITE PERFECTO 42x42cm, 48W, Tuya WIFI, černá
Poslední kus
ihned k expedici
1 914 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07155-W42) NEO LITE PERFECTO Smart stropní svítidlo čtverec 42cm, 48W bílé Tuya WiFi
Poslední kus
ihned k expedici
1 913 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Eglo (94713) LED koupelnové svítidlo GITA 2 1xLED/16W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
A +
Poslední kus
A +
ihned k expedici
1 912 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Světelný tok: | 1500 lm |
Zápustné stropní svítidlo
Aulix LED2 (2250933) LINEAR 5, B zápustné černé
Poslední kus
ihned k expedici
1 905 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Černá |
Závěsné svítidlo
Lemir (2973) Lustr 3R TERU 3xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 902 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní lampa
Philips (1648993P0) LED venkovní sloupek Stratosphere
Poslední kus
ihned k expedici
1 899 Kč
Venkovní lampa
Kolarz (268.70.3) TL WESTMINSTER SW/GR/ 1xE27/ 100W, IP54, D 25cm, H 65cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 891 Kč
| Typ: | Venkovní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Výška: | 65 cm |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 5494 LED Koupelnové bodové svítidlo GEORGE 2xLED/5,6W/230V lesklý chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 889 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 5.6 W |
| Světelný tok: | 1120 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
