SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43193) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, růžová, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
249 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4120 ROCK 1xE14/15W/230V |
|
ihned k expedici
|
349 Kč |
| 3 |
|
Extol Light (43195) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, šedá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
249 Kč |
Celkem 1753 produktů
Lustr
Eglo (96986) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 400mm stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
2 129 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 7138 Aurelia Lustr E27/60W bronzová/ bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 122 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (30932) LED Stropní svítidlo CABO 6xGU10/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 121 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5984 Bodové svítidlo PETER 4xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
2 118 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo 99345 Lustr na lanku CREMELLA 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 113 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 7188 Lustr na řetězu KATHERINE E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
2 105 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stropní svítidlo
Avide (9572014) HOLDEN XL stropní svítidlo 550x550mm, 70W, max 4000lm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
2 101 Kč
| Max. příkon zdroje: | 70 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (96888) Lustr na lanku FOSALBA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 100 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Immax 07277L NEO LITE FRAME 60x60cm 50W, 5200lm, IP44, CCT, WIFI, Tuya, BEACON, bílá
skladem
2 090 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Esto (780268) Sina
Poslední kus
ihned k expedici
2 086 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Palnas (61005256) Laura LED 48W, 3000K/4400lm, 40cm, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 064 Kč
Nástěnné svítidlo
Eglo (39268) LED Nástěnné svítidlo CLIMENE 2xLED/4,2W
Poslední kus
ihned k expedici
2 052 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.2 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 900163 SAMBINAR 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
2 023 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 2233 Stolní lampa ANNA 1xE14/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 017 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 2277 Manorca černá/ zlatá E27 1X MAX 40W
ihned k expedici
2 000 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 97361 PALOZZA
Poslední kus
ihned k expedici
1 999 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
LED reflektor
Kanlux (45819) XERTO EL SE 20W, CCT, IP44, PIR sensor
skladem
1 999 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Přenosný reflektor
Extol Light (43128) světlo prostorové 360°, 1080lm, nabíjecí
skladem
1 990 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 1080 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5720 LED Koupelnové osvětlení zrcadla SILAS 1xLED/12W/230V
ihned k expedici
1 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Styl: | Koupelna/ moderní |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
