SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 3202 Stropní svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
199 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4127 Solná lampa ROCK 1xE14/15W/230V |
ihned k expedici
|
419 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 5161 Nástěnné svítidlo UFO 1xE27/60W/230V |
skladem
|
115 Kč |
Celkem 1753 produktů
Žárovka do lednic
Emos Z6913 Žárovka do lednic 230V 1,6W E14 neutrální bílá
skladem
99 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 1.8 W |
LED žárovka
Emos ZQ7E23 Classic R50 / E14 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / neutrální bílá
skladem
108 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.2 W |
LED žárovka
Emos Z74305 LED žárovka VNT mini-globe 2W E14 teplá bílá+
skladem
109 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 2 W |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 248 přírodní koule 16x WW TM
Poslední kus
ihned k expedici
113 Kč
| Počet žárovek: | 16 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 3.3 m |
Svítilna
Emos P3882 LED svítilna kovová, 9x LED, na 3xAAA
Poslední kus
ihned k expedici
114 Kč
| Typ: | LED svítilna |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5161 Nástěnné svítidlo UFO 1xE27/60W/230V
skladem
115 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stropní svítidlo
Rabalux 5576 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
117 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Emos ZQ5170 LED žárovka Classic A67 18W E27 teplá bílá
ihned k expedici
117 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
LED žárovka
Emos ZQ8E42S Classic MR16 / GU10 / 7 W (60 W) / 800 lm / teplá bílá / krokově stmívatelná
skladem
117 Kč
Dětské stínidlo
Rabalux 4633 Dětské stínidlo LEON
Poslední kus
ihned k expedici
118 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Materiál: | Papír |
LED žárovka
Emos Z74285 LED žárovka Filament A67 11W E27 neutrální bílá
ihned k expedici
119 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 11 W |
Nástěnné svítidlo
Nowodvorski (3957) COLORADO 1xT5
ihned k expedici
119 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Kanlux (23491) světelný zdroj LED IDO 6,5W T SMD E14-NW
ihned k expedici
119 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
