SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 5121 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
285 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (94591) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
4 600 Kč | |
| 3 |
|
ProGarden KO-AXC100200 PARTY venkovní 10 žárovek |
skladem
|
634 Kč |
Celkem 1755 produktů
Stropní svítidlo
Eglo 96306 LED Stropní svítidlo SELVINA 3xLED/12W+14W+9W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 806 Kč
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Nástěnné svítidlo
Redo (01-3279) KALI 12W (3279)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 873 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Esto (780151A) LINE DL StB90 H12 Acryl
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 881 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Dekorativní světelný stromek
Homestyling KO-AX5390050 1600 LED 150 cm
Doprava zdarma
skladem
3 899 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorativní světelný stromek
Homestyling KO-AX5330510 1600 LED 150 cm
Doprava zdarma
skladem
3 899 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 155 cm, zelený (C0190150)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 951 Kč
| Výška (cm): | 155 cm |
| Barva: | Zelená |
Závěsné svítidlo
Ledko (LEDKO/00285) Nelio
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 55 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | A |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72411 ZOFRAEL LED, 24W, 1850lm, 3000K
Doprava zdarma
skladem
3 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Eglo 97793 Lustr na lanku VALLASPRA 4xE14/40W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 045 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax (07209LL) NEO PASTEL SLIM Smart LED 53W + dálkový ovladač Zigbee
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 063 Kč
Stojací lampa
Kolarz (264.41.6) BL HILTON, Nickel, matt / Color, 1 flg., E27, 60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 078 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Lustr
Immax (07080L) LED Stmívatelný lustr na lanku LIMITADO LED/39W/230V 60 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 101 Kč
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (93003) Závěsné svítidlo PINTO 5xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 133 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax (07061L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 40cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 157 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Eglo (94593) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 168 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční strom
Autronic Stromek vánoční, umělý, zelený STROM-240GRN
Doprava zdarma
skladem CEN
4 189 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Závěsné svítidlo
Ledko (LEDKO/00284) LED závěsné svítidlo Nelio
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Immax (07079L) NEO LIMITADO Smart LED závěsné svítidlo 60cm 32W + dálkový ovladač
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 218 Kč
| Max. příkon zdroje: | 39 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Eglo 94388 Lustr RAZONI 3xE27/60W/230V
ihned k expedici
4 227 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lucerna
Autronic Lucerna dřevěná, barva hnědá, sada 3 kusy (LD-0336)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 250 Kč
Stropní svítidlo
Immax (07062L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 60cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 257 Kč
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
