SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 8739 Venkovní stropní svítidlo OSLO 1xE27/60W |
ihned k expedici
|
638 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (96064) LED Koupelnové svítidlo PANDELLA 1 LED/7,4W/230V |
ihned k expedici
|
789 Kč | |
| 3 |
|
Kanlux (23100) SOLA LED WW Dekorativní svítidlo LED |
ihned k expedici
|
240 Kč |
Celkem 1757 produktů
Závěsné svítidlo
Immax (07034L) NEO TOPAJA Smart závěsné svítidlo 45cm 36W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 181 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Globo (16055) 4xGX53, 270lm, 1800K
Doprava zdarma
skladem
3 200 Kč
| Energetická třída: | - |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Černá |
Lustr
Eglo 90305 Lustr závěsný PINTO NERO 3xE27/60W kouřová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 232 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Dekorace
Autronic Anděl kovový s rolničkami - na postavení, vel. XL, bílý (KOB004-XL)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 233 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 150 cm, zelený (STROM002-150)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 233 Kč
| Výška (cm): | 150 cm |
| Barva: | Zelená |
Lustr
Rabalux 5660 Ludmilla LED 24W závěsné 47cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 233 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Nástěnné svítidlo
Immax (07137B) NEO LÍNEA Smart nástěnné svítidlo 76cm 40W černé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 248 Kč
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72191 Montemal LED 54W 4000K černá/bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 254 Kč
| Max. příkon zdroje: | 54 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 900143 CAMBAITO 3xE27
Doprava zdarma
skladem
3 262 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Kolarz (0314.U12.3/AQ40) DL BIANCA, Gold 24K / Knopf Aqua rot-violett, 2 flg., E14, 60W, IP20, D 32cm, L 8cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 271 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Barva: | Vícebarevná, zlatá, bílá |
Závěsné svítidlo
Eglo 90306 Závěsné svítidlo PINTO NERO E27, 4X60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | - |
Stropní svítidlo
Vito (2026210) FINESSE LED 60x60, 60W, 4800lm, DO+AP, černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 400 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo 39877 COPILLOS
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 476 Kč
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Lustr
Ledko (LEDKO/00291) LED lustr LED/21W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 545 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (96905) LED Lustr na lanku CERATELLA 5xGU10/5W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 627 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Eglo (95566) LED lustr AGRELA 2xLED/14,4W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 643 Kč
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Závěsné svítidlo
Top Light FUTURA 60BZ RC s dálkovým ovladačem, max.6000lm
Doprava zdarma
skladem
3 660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo (94884) LED koupelnové stropní svítidlo WASAO 1 4xLED/5,4W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 676 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Světelný tok: | 2040 ml |
Stolní lampa
Rabalux 2907 Stolní lampa MEDA 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 749 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
