SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ5160 LED žárovka Classic A60 14W E27 teplá bílá |
|
skladem
|
99 Kč |
| 2 |
|
Extol Light 43459 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, modrá s bambulemi, dětská |
ihned k expedici
|
239 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 3302 Stropní svítidlo ALABASTRO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
425 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní svítidlo
Rabalux 3270 Stropní svítidlo ERICA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
93 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Retlux RLL 453 R50 E14 Spot 8W DL
ihned k expedici
93 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 8 W |
LED žárovka
Rabalux 79006 Filament, LED E27 - 4W, 250lm, 4000K
skladem
95 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
LED žárovka
Rabalux 79119 zdroj SMD LED G9, 7W, 640lm, 3000K
skladem
95 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Rabalux 79120 zdroj SMD LED G9, 7W, 640lm, 4000K
skladem
95 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Noční orientační svítidlo
Rabalux 2282 PUMPKIN světelný senzor, 3000K, 0,5W, 5lm
Poslední kus
ihned k expedici
97 Kč
LED žárovka
Eglo 780232 E27-LED-G95, 4W, 300 lm, 1700K
skladem
97 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
LED žárovka
Philips CorePro LEDbulb ND 7.5-60W A60 E27 840 denní bílá
skladem
98 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7.5 W |
LED žárovka
Emos Z74284 LED FLM A60 11W (100W) 1521lm E27
skladem
98 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 11 W |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71198 SHAUN2 7W, 690lm, 4000K, d120, černá
Poslední kus
ihned k expedici
99 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71201 SHAUN2 7W, 730lm, 4000K, 120x120mm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
99 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED žárovka
Emos ZQ5160 LED žárovka Classic A60 14W E27 teplá bílá
skladem
99 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 14 W |
LED žárovka
Emos ZQ7140 LED žárovka Classic R63 10W E27 teplá bílá
skladem
99 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8.8 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
