SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 8739 Venkovní stropní svítidlo OSLO 1xE27/60W |
ihned k expedici
|
638 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (96064) LED Koupelnové svítidlo PANDELLA 1 LED/7,4W/230V |
ihned k expedici
|
789 Kč | |
| 3 |
|
Eglo 97883 LED Stropní svítidlo FRANIA-S LED/33,5W/230V |
ihned k expedici
|
1 476 Kč |
Celkem 1753 produktů
Závěsné svítidlo
Eglo 97855 ROCCAFORTE 97855 1xE27 pr. 40cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 810 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Stropní svítidlo s ventilátorem
Rabalux 6857 Dalfon LED Stmívatelné stropní svítidlo s ventilátorem LED/30W/230V + DO 3000-6000K
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 830 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Eglo 95169 MASERLO 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 839 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá, zlatá |
| Počet žárovek: | 1 |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 180 cm, zelený (STROM001-180)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 873 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
| Barva: | Zelená |
Závěsné svítidlo
Top Light Apolo 60CZ RC 45W, 4500lm, černá dálkové ovládání
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 877 Kč
| Max. příkon zdroje: | 45 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Rabalux 71404 LED ARASH 40W, 2200lm, 3000-6500K
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 890 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Palnas (62001524) TANGO závěs 1xE27 D40
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 924 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Top Light LINE 120 BZ RC s dálkovým ovladačem, max.3000lm
Doprava zdarma
skladem
2 931 Kč
| Max. příkon zdroje: | 230 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72026 LED NORAEL 40W, 2600lm, 3000K
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Top Light LED Metal 60B RC 60W, 6000lm, bílá 3000-6000K dálkové ovládání
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 990 Kč
Stropní svítidlo
Kolarz (731.U12.4.124) DL NONNA / Farfalla, 2 flg., E14, 60W, D 30cm, H 7cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 023 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
Venkovní nástěnné svítidlo
Kolarz (268.60.4) WL WESTMINSTER, Braun., lackiert, 1 flg., E27, 60W, IP54, L 63cm, B 25cm, A 32cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 049 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Hnědá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (900678) NEVIANO nástěnka 11W, 3000lm, 3000K
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 056 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Barva: | Černá |
Lustr
Rabalux 2234 Přisazený lustr ANNA 3xE14/40W/230V bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 065 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (79344) závěs 4xE27 zlatá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 075 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Immax (07034L) NEO TOPAJA Smart závěsné svítidlo 45cm 36W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 181 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Globo (16055) 4xGX53, 270lm, 1800K
Doprava zdarma
skladem
3 200 Kč
| Energetická třída: | - |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Černá |
Lustr
Eglo 90305 Lustr závěsný PINTO NERO 3xE27/60W kouřová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 232 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 150 cm, zelený (STROM002-150)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 233 Kč
| Výška (cm): | 150 cm |
| Barva: | Zelená |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
