SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Philips (1735393P0) LED venkovní nástěnné svítidlo LED/4,5W |
ihned k expedici
|
568 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4525 Stojací lampa GARETH 1xE27/40W/230V bílá |
ihned k expedici
|
2 504 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9572038) svítidlo LED MIA 48W, 42x42cm, 3600lm, DO |
ihned k expedici
|
1 815 Kč |
Celkem 1753 produktů
Závěsné svítidlo
Eglo 98876 LED ERVIDEL 6x480lm 3000K
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 609 Kč
| Max. příkon zdroje: | 27 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Immax (07050V) NEO OPTICO bílé sklo 50cm 5xE27
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 610 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Nowodvorski (5420) Lustr SILVERADO kov 10xE14
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 615 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva: | Stříbrná |
Závěsné svítidlo
Eglo 97857 ROCCAFORTE E14, 3X40W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 624 Kč
Lustr
Rabalux 7365 Francesca Lustr na řetězu 5xE14/40W/230V
Doprava zdarma
skladem
2 660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax NEO 2xRONDATE 07024L-15BD Smart LED 15cm 12W bílé
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 664 Kč
Stolní lampa
Kolarz (0051.71.6) TL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 24cm, H 50cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 670 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Satin nikel, bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Eglo 93874 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Eglo 93875 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Chromová/ bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stropní svítidlo
Rabalux 3083 CEILO LED Stmívatelné stropní svítidlo LED/38W/230V bílá + DO 3000-6500K
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 3240 OPHUS LED Stmívatelná stojací lampa LED/18,5W/230V + LED/4,5W černá
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 23 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Stojací lampa
Eglo 901978 LED 4W/480lm, 26,5W/3150lm
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 26 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stropní svítidlo
Avide (9672046) LED ZEN 75W, 50x50cm, 4774lm, DO
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 700 Kč
| Max. příkon zdroje: | 75 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (49467) Lustr PRIDDY 7xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 706 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Styl: | Vintage |
Závěsné svítidlo
Rabalux 8175 Regina E14 5x MAX 40W bronzová/ krémová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 734 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (49457) Lustr STOCKBURY 2xE27/60W/230V
Doprava zdarma
skladem
2 760 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Palnas (61004419) LADA 5xE27 černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 779 Kč
| Max. příkon zdroje: | 23 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux-6299 OTHELLO LED stmivatelny lustr na lanku LED/36w/230v DO
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 785 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Esto (780201) ARION 2xLED/15W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 788 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (A1307.61.6) WL SAND NICKEL GEB. E14/40W, Schirm beige oval 28x11 mit Schalter, B 28cm, H 22cm, A 13cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 803 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Satin nikel, bílá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
