SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 3687 Nástěnné svítidlo NEDDA 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
238 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6309 Bodové svítidlo SOMA 4xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
838 Kč | |
| 3 |
|
Emos Z74235 Žárovka LED Filament Mini Globe, 2W, E14, teplá bílá |
skladem
|
79 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní svítidlo
Lamkur LD.PD-8.2 LED materiál: wood,glass (32597) plafond
ihned k expedici
2 397 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Brilliant Brelight Slimline (G80570A75) d500, 36W, 4150lm, DO, dřevo
skladem
2 400 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Eglo 39164 Závěsné svítidlo PIEDALE E27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 402 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá/ matný chrom |
Stojací lampa
Rabalux 5594 Otto Stojací lampa 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 433 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Lustr
Rabalux 7275 Edith 3-ram.lustr E27 3x60W bronz
Poslední kus
ihned k expedici
2 448 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Lamkur LD.PD-8.1 LED materiál: wood,glass (32566) plafond
ihned k expedici
2 449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (39073) LED Stropní svítidlo VEZENO 1 16xLED/1,1W
Poslední kus
ihned k expedici
2 466 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Stříbrná |
Stojací lampa
Eglo 96324 LED Stojací lampa PARRI LED/10W+LED/12W
Poslední kus
ihned k expedici
2 474 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W, 10 W, 9 W |
| Barva: | Bílá, chrom |
| Počet žárovek: | 3 |
Závěsné svítidlo
Eglo 96774 Závěsné svítidlo MURMILLO 3xE27/28W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 700 Kč
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 4525 Stojací lampa GARETH 1xE27/40W/230V bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 504 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá, měděná |
| Počet žárovek: | 1 |
Lucerna
Autronic Lucerna - tenké kovové rámy, barva měděná, cena za sadu 3 ks (JL366 COP)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 514 Kč
Dýně
Autronic Dýně strašidelná - kovová dekorace, oranžová (KOC516)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 514 Kč
Nástěnné svítidlo
Kolarz (264.61.6) WL HILTON, Nickel, gebürstet / Color, 1 flg., E14, 40W, IP20, L 24cm, B 22cm, A 20-36cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 528 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá/ stříbrná |
Stropní svítidlo
Palnas (61001005) RENY LED 30W, 4200K/2550lm, d40cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 541 Kč
| Max. příkon zdroje: | 26 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Eglo (95172) MASERLO 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 571 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Nikl |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax 07109KD NEO PRACTICO sada 3x Smart stropní svítidlo 18cm 24W bílé+dálkové ovládání Zigbee 3.
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 574 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Energetická třída: | F |
| Barva: | Bílá |
Lustr
Eglo 99274 Lustr na lanku ESTEPERRA 3xE27/40W/230V
Doprava zdarma
skladem
2 582 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Podlinkové svítidlo
Vito (2424540) PROFILED-SL 42W 3000K 120cm bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 590 Kč
Závěsné svítidlo
Trio (T345619131) LED FLY 32W, 3900lm, 4000K
Doprava zdarma
skladem
2 594 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Trio (R40081080) Bolivia 1xE27, černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 608 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Lustr
Eglo (86814) Lustr na lanku OPTICA 2xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 609 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
