SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Retlux RXL 234 svícen 7LED WW TM |
ihned k expedici
|
416 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3483 Stropní svítidlo TOM 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
220 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570701) podlinka 120cm, 19W, 4000K, 2000lm |
skladem
|
349 Kč |
Celkem 1753 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 3299 ROTEM stropní 4xE14
Poslední kus
ihned k expedici
2 239 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72127 ELIA, LED 25W, 1150lm, 3000K, 120cm, černá
skladem
2 250 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Immax NEO COCONO 07066L závěsný lustr 24x34cm LED zdroj 1x8,5W+dálkové ovládání
Poslední kus
ihned k expedici
2 301 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
TKlighting (10203) MAJA černá E27+G9
skladem
2 314 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 5896 LED Stropní koupelnové svítidlo ANTONIA 4xLED/6W
Poslední kus
ihned k expedici
2 318 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Světelný tok: | 2200 lm |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 120 cm, zelený (STROM004-120)
skladem CEN
2 334 Kč
| Výška (cm): | 120 cm |
| Barva: | Zelená |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8796 LED Venkovní stropní svítidlo AUSTIN LED/20W/230V IP65
Poslední kus
ihned k expedici
2 349 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Šedá |
Stropní svítidlo
Trio (R37091131) Perugia LED/37W 4500lm 4000K, IP44 Bílá kov stmívatelné
Poslední kus
ihned k expedici
2 351 Kč
| Max. příkon zdroje: | 37 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Kolarz (264.71.6) TL HILTON, Nickel, gebürstet / Color, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 33-50cm, H 56cm
Poslední kus
ihned k expedici
2 369 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Brilliant (G97068/75) Slimline d505, 60W, 6300lm, Kov/plast Dřevo, DO
Poslední kus
ihned k expedici
2 375 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 75017 TURGON LED 20W, 1750lm, IP44, CCT, stmívatlaná, chrom
skladem
2 390 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 1750 lm |
Závěsné svítidlo
Rabalux 7363 Francesca E14 3x MAX 40W saténová chromová/ bílá-alabaster
skladem
2 390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Stolní lampa
Xiaomi Mi Smart LED Desk Lamp Pro
skladem
2 393 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (8527) Cameleon svit.Sphere XL
Poslední kus
ihned k expedici
2 395 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
