SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Eglo (94884) LED koupelnové stropní svítidlo WASAO 1 4xLED/5,4W/230V |
ihned k expedici
|
3 676 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43139) 350lm, USB nabíjení, COB LED |
skladem
|
389 Kč | |
| 3 |
|
Entac (9571467) LED svítidlo 8W solar 700lm pir sensor 4000K IP65 |
skladem
|
458 Kč |
Celkem 1753 produktů
Lustr
Esto (780268) Sina
Poslední kus
ihned k expedici
2 086 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax 07277L NEO LITE FRAME 60x60cm 50W, 5200lm, IP44, CCT, WIFI, Tuya, BEACON, bílá
skladem
2 090 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Eglo (96888) Lustr na lanku FOSALBA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 100 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Avide (9572014) HOLDEN XL stropní svítidlo 550x550mm, 70W, max 4000lm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
2 101 Kč
| Max. příkon zdroje: | 70 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Rabalux 7188 Lustr na řetězu KATHERINE E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
2 105 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Lustr
Eglo 99345 Lustr na lanku CREMELLA 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 113 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5984 Bodové svítidlo PETER 4xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
2 118 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (30932) LED Stropní svítidlo CABO 6xGU10/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 121 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Rabalux 7138 Aurelia Lustr E27/60W bronzová/ bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 122 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (96986) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 400mm stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
2 129 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lucerna
Autronic Lucerna dřevěná - kovová stříbrná stříška, cena za sadu 2 ks (JL346)
skladem CEN
2 137 Kč
Venkovní lustr
Rabalux 8648 Venkovní závěsné svítidlo KNOXVILLE 1xE27/18W
Poslední kus
ihned k expedici
2 140 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Barva: | Hnědá |
Stojací lampa
Eglo (86817) Stojací lampa OPTICA 2xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 178 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ matný chrom |
| Počet žárovek: | 2 |
Stropní svítidlo
Immax NEO LITE FRAME 07276L Smart 120x30cm, CCT, WiFi, Tuya, BEACON, IP44, 50W, bílé
skladem
2 190 Kč
Zápustné svítidlo
Eglo 98025 LED Panel SALOBRENA 1 LED/40W/230V bílá
ihned k expedici
2 190 Kč
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (172949316) Sand LED Venkovní nástěnné svítidlo antracitové 1x6W 230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 199 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Antracitová |
Závěsné svítidlo
Avide (9570751) LED VARINA, 52W, 2600Lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
2 207 Kč
| Max. příkon zdroje: | 52 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
