SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Eglo (49457) Lustr STOCKBURY 2xE27/60W/230V |
skladem
|
2 760 Kč | |
| 2 |
|
Emos ZD2242 LED panel 225×225, vestavný stříbrný, 18W neutrální bílá |
ihned k expedici
|
506 Kč | |
| 3 |
|
Eglo 11659 CONNECT E27 13W RGB 11659 |
ihned k expedici
|
340 Kč |
Celkem 1753 produktů
Nástěnné svítidlo
Kolarz (0290.61) WL STIEGEL, Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, L 8cm, B 30cm, A 12cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 930 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá |
Stojací lampa
Eglo (49342) STL/1 MINT DUNDEE 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 930 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Zelená |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Avide (9570176) CORNER černá RGB digitál + W s music sensor 11,5W 1260lm ovladač
Poslední kus
ihned k expedici
1 952 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72371 EMERENCIA, 3xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 952 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 6899 LED RIVER 40W, 2000lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
1 952 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Eglo (89836) Stojací lampa PINTO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 976 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (900712) ARRECIFE 2xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 977 Kč
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní lampa
Philips (164639316) LED venkovní sloupek Arbour
Poslední kus
ihned k expedici
1 989 Kč
Přenosný reflektor
Extol Light (43128) světlo prostorové 360°, 1080lm, nabíjecí
skladem
1 990 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 1080 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5720 LED Koupelnové osvětlení zrcadla SILAS 1xLED/12W/230V
ihned k expedici
1 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Styl: | Koupelna/ moderní |
Stropní svítidlo
Eglo 97361 PALOZZA
Poslední kus
ihned k expedici
1 999 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
LED reflektor
Kanlux (45819) XERTO EL SE 20W, CCT, IP44, PIR sensor
skladem
1 999 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Lustr
Rabalux 2277 Manorca černá/ zlatá E27 1X MAX 40W
ihned k expedici
2 000 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 2233 Stolní lampa ANNA 1xE14/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 017 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 900163 SAMBINAR 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
2 023 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Eglo (39268) LED Nástěnné svítidlo CLIMENE 2xLED/4,2W
Poslední kus
ihned k expedici
2 052 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.2 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Palnas (61005256) Laura LED 48W, 3000K/4400lm, 40cm, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 064 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
