SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos P3532 3W COB LED |
ihned k expedici
|
129 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (49385) Stolní lampa CHESTER 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
960 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 5568 Bodové svítidlo MYLIVING STRETCH 1xGU10/10W/230V |
ihned k expedici
|
146 Kč |
Celkem 1753 produktů
Venkovní lustr
Rabalux 8660 Venkovní závěsné svítidlo LIDA 1xE27/23W
Poslední kus
ihned k expedici
1 812 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Stropní svítidlo
Avide (9572038) svítidlo LED MIA 48W, 42x42cm, 3600lm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
1 815 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
LED2 (5400254) HUGO II, 9W, 540lm, 3000/4000K, IP54, antracit
Poslední kus
ihned k expedici
1 835 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
Svítilna
Extol Light 43142 8000lm, zoom, USB nabíjení s powerbankou, 60W COB LED
skladem
1 849 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 93295 LED koupelnové stropní svítidlo LORA LED/24W/230V IP54
skladem
1 850 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Světelný tok: | 2210 lm |
Stropní svítidlo
Rabalux 2482 Dagmar LED 21W chromová
Poslední kus
ihned k expedici
1 862 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000420 s LED osvětlením 120 cm
skladem
1 866 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorativní světelný stromek
Homestyling KO-AX5330500 600 LED 100 cm
skladem
1 866 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (94724) LED Bodové svítidlo MAURANO 4xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 877 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 5494 LED Koupelnové bodové svítidlo GEORGE 2xLED/5,6W/230V lesklý chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 889 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 5.6 W |
| Světelný tok: | 1120 lm |
Venkovní lampa
Kolarz (268.70.3) TL WESTMINSTER SW/GR/ 1xE27/ 100W, IP54, D 25cm, H 65cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 891 Kč
| Typ: | Venkovní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Výška: | 65 cm |
Venkovní lampa
Philips (1648993P0) LED venkovní sloupek Stratosphere
Poslední kus
ihned k expedici
1 899 Kč
Závěsné svítidlo
Lemir (2973) Lustr 3R TERU 3xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 902 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Zápustné stropní svítidlo
Aulix LED2 (2250933) LINEAR 5, B zápustné černé
Poslední kus
ihned k expedici
1 905 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Černá |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Eglo (94713) LED koupelnové svítidlo GITA 2 1xLED/16W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
A +
Poslední kus
A +
ihned k expedici
1 912 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Světelný tok: | 1500 lm |
Stropní svítidlo
Immax (07155-W42) NEO LITE PERFECTO Smart stropní svítidlo čtverec 42cm, 48W bílé Tuya WiFi
Poslední kus
ihned k expedici
1 913 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07154-B42) NEO LITE PERFECTO 42x42cm, 48W, Tuya WIFI, černá
Poslední kus
ihned k expedici
1 914 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Lemir (3093) Lustr L3 SEGE černý plast.
Poslední kus
ihned k expedici
1 916 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Stojací lampa
Rabalux 2219 LED stojací lampa ESTHER LED/19,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 927 Kč
| Max. příkon zdroje: | 19.2 W |
| Barva: | Chrom lesklý |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
